Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegy, nyilas...

Halak csillagjegy, nyilas aszcendens. Mi a véleményetek? Mindkettő olyan jellegtelen, nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ne bomolj! A nyilasjegyűek a legjóindulatúbb, legbarátságosabb, legsegítőkészebb, legempatikusabb, legmegbízhatóbb, a leg... szóval a legkedvesebb emberek!

Egy nyilasban nem nagyon lehet csalódni.

Na hogy a Halak napjeggyel milyen kombináció, azt nem tudom, de nem lehet olyan rossz. Talán kissé önmarcangoló, de mások által viszont nagyon kedvelt ember.

2011. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem igaz. A Nyilas egy fantasztikus jegy.
2011. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem épp hogy a két legjellegzetesebb jegy tapasztalataim szerint :) A nyilas életvidám, barátságos, tök pozitív, a halak pedig kissé különc, művészlélek, érzékeny és empatikus. Lehet, hogy éppen ettől a különbözőségtől lesz ütős kombó :)
2011. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor más miatt vagyok jellegtelen... :) :(
2011. szept. 8. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem halak a horoszkópom és nyilas az aszcendensem :D bár igaz, hogy a halak néha jellegtelen, tekintve, hogy mindig tökéletesen alkalmazkodik a környezetéhez. (egyébként nem tartom magam jellengtelennek, és a a két jegy elég sokmindent kihoz belőlem pozitív értelemben ;) )
2011. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!