Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy érjem el, hogy belém...

Hogy érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Ma elmondtam egy 21 éves srácnak, hogy nagyon szeretem, de sajnos ő azt mondta, hogy sokallja a korkülönbséget, ami köztünk van /7 év/, de másképp minden oké! Mit tegyek, hogy meggyőzzem, hogy a korkülönbség ellenére próbálja meg velem? Nagyon tudnám szeretni!!! Kérlek titeket, segítsetek nekem! :(((
2011. szept. 6. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
+7év vagy-7 év?
2011. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
-7, én 14 vagyok. :(
2011. szept. 6. 22:06
 3/14 anonim ***** válasza:
baszus ha 14 vagy inkáb keress fiatalabat ez alapbol nem mene.
2011. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, ő is ezt gondolhatta, de túl fiatal hozzá (ő is ezt gondolhatja), szerintem keress korodban hozzád illőt. Vagy várj 1-2 évet és próbáld újra nála (a korkülönbség akkor is annyi lesz, de már érettebb leszel)! :)
2011. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezzel elérheted hogy belédszeressen és nem is drága varázslat !.

[link]

2011. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 greeen ***** válasza:
94%
miről beszélsz?14 éves vazzeg!neki ilyen ruha nem való max teletabi jelmez!Attól meg bereccsen a csávó!
2011. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Melled sincs, mit akarsz?
2011. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ostobaságot! Kérdezd meg tőle hogy érez-e irántad még valamit esetleg hozd fel a témát hogy kezdjétek újra. Ha nemet felel jobb ha nem tartjátok a kapcsolatot még barátilag sem mert akkor csak jobban fog fájni. Próbálj ismerkedni!
2011. szept. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fogadd el ezt igy, mert valoban sok ez a korkulonbseg a Ti esetetekben!

"mas minden oke?" mivel a ffiu elutasitotta az ajanlatodat, igy mar ez nem fog menni, ne legy eroszakos.

2011. szept. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem reménytelen az eset, egyik ismerősöm 22 éves és 16 éves bnője van és már lassan egy éve együtt vannak, amit én se gondoltam volna. Úgy látszik mostanság ez a "divat" h a 22-25 srácoknak tizenéves lányok kellenek. Én azt mondom h az őszinteség a legfontosabb, mond el neki mit érzel, kérdezd meg h ő milyen érzéseket táplál irántad, ha most nem is jön össze, később simán lehetséges, akkor már nem is olyan gáz a korkülönbség ha te 18 vagy ő meg 25...
2011. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!