Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék egy pasit...

Hogyan tudnék egy pasit agykontrollal ösztönözni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
88%

főzzél finomat,

ne hisztizz,

törődj magaddal,

légy csinos,

határozott,

megértő,

gondoskodó,

mélytorok technikával,

és nem lesz olyan pasi, aki ne szeretne beléd.

2011. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
legyél szép. annál jobb agykontroll nincs.
2011. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne hisztizz :D ennyi a titok!
2011. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Tetlenul sehogy. Talan az elso valaszolo tanacsat fogadd meg.
2011. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez egy nagy hülyeség!

Nem lehet agykontrollal ilyet elérni vagy beléd szeret vagy nem!

Ha szép vagy az egy dolog de mindenkinek más jön be és ezen nem nagyon tudsz változtatni!

Az ő agyában történik valami ha szerelmes lesz a te agykontrolodnak ehhez nem sok köze lesz!

2011. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Agykontrollal semmire sem mész, edd meg a kutyáját és a fejét hagyd a lábtörlőjén! Rögtön feleségül fog kérni! Sok sikert!
2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Orális szexet próbáltad már?
2011. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
ne agykontrollal, hanem feromon tartalmú parfümmel próbálkozz! a hatás garantált
2011. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: te bele akarnál szeretni egy olyan pasiba, aki fél egyedül, párkapcsolat nélkül élni, aki annyira magányosnak érzi magát hogy praktikát keres arra hogy valamelyik lány szeresen már belé?


Ha igen a válasz, akkor nyiltan mond el a szándékod ennek a srácnak, lehet egymásra találtok abban hogy mindkettőtöknek "muszáj" már hogy legyen egy párja, csak mert kell....


Ha nem a válasz, akkor gondolkodj el mi az ami miatt rosszul érzed magad egyedül és csinálj valamit hogy hol érezd magad egyedül... Ha egyedül is jól érzed magad, meg fogsz lepődni hogy mennyivel vonzóbbá válsz a férfiak számára....

2011. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Én a saját példámat szeretném leírni Neked:29 éves férfiként régebben egy nagy hülyeségnek éreztem ezt az egész agykontroll dolgot...DE! A felfogásom megváltozott.Azóta máshogy élek meg dolgokat,elkerülnek a negatív energiák,bevonzom a pozitív dolgokat az életembe. Például miután elváltam a feleségemtől,látszott rajtam a bizonytalanság. Aztán elkezdtem vonzani a pozitívumokat. Megtetszett egy lány a munkahelyemen. Eleinte észre sem vett. Nem beszéltünk egy szót se, jóformán nem is köszöntünk egymásnak. Aztán megnéztem a Titkot, és elkeuzdtem alkalmazni a vonzás törvényét.Az első napi kérésem az Univerzumtól:milyen jó lenne,ha rámmosolyogna...alig vártam a másnap reggelt :-)

Mikor bementem dolgozni jött velem szembe. Megállt ,rámmosolygott,Jó reggelt! kívánt. Nagyon megörültem! Aztán napról napra többet kértem,persze csak a józan ész határán belül. Aztán a mólt héten már hosszú perceken át dumcsiztunk,egyre oldottabb hangulatban. A folytatáson még dolgozok, de nagyon remélem az is ugyan úgy be fog jönni, mint a sok "apró" kívánságom. Van aki ebben hisz, van aki másban,olyan is akad aki semmiben. Én azt tudom neked tanácsolni, hogy egy próbát mindenképp megér, az meg ,hogy más mit szól hozzá,hát cseppet sem érdekel,téged se érdekeljen!

2011. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!