Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillünk párommal?

Összeillünk párommal?

Figyelt kérdés
Barátom Bika én pedig Ikrek vagyok. Horoszkópunk szerint nem illünk össze, de van valakinek pl-ja rá, hogy mégis? 20/L
2011. szept. 8. 06:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
apu bika anyu ikrek, 22év házasság után váltak el
2011. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
első válaszoló: akkor ez most pozitív vagy negatív példa?
2011. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
végül is kibírtak együtt 22 évet
2011. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szereted a párod?
2011. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
nehogy már ilyeneken múljon egy kapcsolat...
2011. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az első választ én pozitívnak veszem. :D Szeretem persze, de igazából 3 éve az egyik legjobb barátom. Ő már régóta szerette volna, ha komolyabbá válik a kapcsolatunk, de én csak most jutottam el ideáig pár hete.
2011. szept. 8. 11:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze. Sajnálom. Ne áltasd magad. Felesleges energiát fektetni ebbe. Ne kísértsd a gonoszt. Ne hívd ki magad ellen a sorsot. Ebből semmi jó nem sülhet ki. Ami tény, az tény. Sosem lesztek boldogok, de lehet, hogy még ártani is fogtok egymásnak és a környezeteteknek.

Azonnal hagyd el. Ha úgy érzed szereted, az is csak hamis érzés hidd el. Ez egy próbatétel. Ne bukj el rajta.

Azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha sót akarsz. Sajnálom, de ez a szörnyű valóság.

2011. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sót akarsz=jót akarsz
2011. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

... hacsak....

lenne egy mód, hogy mégis lehessen valami ebből a kapcsolatból, de az nagyon rizikós...

ááá, nem is mondom el...

....

...na jó mégis.

Ki kell állnotok az univerzum próbáját. Külön utakon kell járnotok. Egyszerre kell elindulnotok egyikőtök nyugati, másik keleti irányban.

Előtte mindenképpen 37órát ébren kell lennetek. ()ez nagyon nagyon fontos, mert most a Vénusz a Merkurban van).

Azután fel kell vennetek kukásmellényt, gumicsizmát, hegesztő-szemüveget és be kell kennetek a homlokotokat mustárral, a seggeteket pedig ketchuppal.

Aztán egy vadló sörényéből kell fonalat szőnötök, amint felmásztok a Gellérthegyre, ahol az egyik ujjatok a seggetekbe dugva kell féllábon elénekelni Csuka Mónika erogén zóna című dalát, visszafelé, Latinul.

Ha ez megvan, akkor egy jegesmedvét kell megölnötök egy szívószállal és a belső szerveit mind az 5 kontinensen szétszórni.

Ezek után megtörtétek a varászt és egymáséi lehettek. Boldogan éltek, míg.....


Drukkolok nektek.

2011. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
varászt=varázst
2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!