Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » MIért utálom magam? (Kérdésed...

MIért utálom magam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
gyűlölöm magam bármimt teszek jót is roszat is úgy gondolom hogy rossz vagyok hogy nem vagyok méltó embernek lenni.ha segítség a válasznak:HALAK horoszkóp lány
2011. szept. 15. 13:49
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
46%

A kamaszkori depresszió múló állapot, de ha nagyon zavar, kellemetlen, akkor vannak igen jó szakemberek, akik segítenek.

A horoszkóp nem segít, sőt, sokkal inkább árt.

2011. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ez a kamaszkor izé igaz szerintem mert 13 vagyok és gondolom így léptem bele :/
2011. szept. 15. 13:55
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vagyko emos mielőtt megvádolnál vele,nem szoktam magam vágdosni se csak mindíg úy érzem hogy roszat csináltam mindíg bűntudatom van.-.-
2011. szept. 15. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Még nagyon fiatal vagy, ne foglalkozz vele, engedd el magad. Az előző válaszólóval se foglalkozz, kicsit durva volt. Amúgy nincs olyan, hogy "emós" csak olyan, hogy "emo". És valaki nem azért emo, mert vágja magát (a hülyék hiszik csak ezt).
2011. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm utolsó válaszló kedvességedet :)
2011. szept. 15. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

háhá :)

kérdező ezt megszívtad. Az egyik le emo-zott, a másik meg lehülyézett :))

2011. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Azért utálhatod magad, mert túl magasra tetted a lécet önmagaddal szemben. Rágörcsöltél erre a dologra. Próbálj lazítani, és olyan dolgok miatt , amikről nem is tehetsz ne okold magad. Ugynakkor sztem mindannyiunknak vannak ilyen hullámvölgyei, de hidd el túl fogsz jutni rajta. Engedd el magad kicsit.

Ha nem megy . van természetgyógyász pl . aki segíthet neked.

2011. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 -Alucard- ***** válasza:
100%

Kicsi vagy még ezért nem tudod eldönteni mi jó és mi rossz neked emiatt a döntészavartalanságoktól érzed magad rossznak ugyan is a többi hozzád egy korosztályú már nagyjából tisztában van azzal mit akar magától vagy akarhat amit el is tud érni ha igyekszik és van önbizalma hozzá.:)

A horoszkópra nem mondom hogy segíthet de azért elolvashatsz egyet párat belőle ami a halakról szól,

viszont az is lehetséges hogy csak egyszerűen még nem tudsz megkülönböztetést tenni hogy vajon jó-e avagy sem az amit teszel, nem vagy biztos önmagadban és abban amit csinálsz.:)

2011. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már ki akarsz jönni a gödörből ,akkor kezd el valami új hobbit, vagy egy új szakkört.

Sok önbizalom hiányos ismerőseimnek ajánlottam már és segített mindegyiken.

Annyi a titok, hogy a benned rejlő értékeket valami kreatív dologgal juttatod felszínre, így magad is látva, van miért élned.

pl. elmész kerámia szakköre, ott fogsz csinálni egy csomó szép és klassz dolgot. Később mondjuk az osztálytársaid is észreveszik, hogy milyen klassz dolgokat csinálsz, így máris rájössz, hogy mi az amiért értékes vagy mások számára. Te tudsz valamit amit ők nem.


Szóval új hobbi, vagy új szakkör.

2011. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:13

Te meg örülj, hogy nem pancsolták még ki az agyvelejed.

2011. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!