Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hozzáértők, mi a véleményük...

Hozzáértők, mi a véleményük az alábbi felállásról?

Figyelt kérdés

Ha valaki volna szíves, ezen jegyek összességében egy jellemzést írni megköszönném, csupán kiváncsiságból kérdezem, pénzért nem mennék el megcsináltatni.


Bika jegy, Bak aszcendens, Mérleg holdjegy,

Kínai: Tigris-Tűz


2011. szept. 16. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne a születési dátuma alapján válassz párt. :)
2011. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a jósok, rontáslevevők, energiagyógyászok, hangterapeuták, angyalokkal beszélők, kineziológusok és tisztánlátók azokból élnek, akik hajlandóak ezért kiadni pénzt ->ergó hülyék.


Egyszer egy randiztam egy leányzóval, mikor megtudta hogy ikrek vagyo, akkro teljesen elszoncsolodott és erőltetett mosollyal mondta, hogy "ikrek, az is jóóóóóó". Gyorsított eljárásban lepattintottam.

2011. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem mindenki azért kérdez ilyeneket ,mert párt akar találni. egyáltalán... honnan veszitek ,hogy ilyen célja van a kérdésnek? -.-"

--------------------------------------------------



Napjegy(Bika): Alap személyiség

Aszcendens(Bak): Külvilág felé mutatott arcunk, milyen benyomást teszünk az emberekre, milyennek látszunk

Holdjegy(Mérleg): érzelmek, ösztönök, stílus


Te alapvetően egy szolidabb személyiség vagy,aki igényli a szép környezetet, a harmonikus életet. Nem tudsz olyan könnyedén kinyílni az általad kevésbé ismert emberek felé, idegenek száméra néha barátságtalan,ám de megbízható benyomást kelthetsz. Pedig valójában te egy bájos,jószívű és kedves ember vagy, csupán nem vagy az a 'mindenkire nevetek" napfényes figura. Szereted ha van valami biztos pont az életedbe, nem szeretnéd elfecsérelni az idődet, de képes vagy élvezni az életet,de megtudod húzni a határt. Néha kicsit lusta vagy, nem tudod elszánni magad dolgokra "szégyenlős" vagy. Nem keresed a feltűnősködést, nem hajszolod a népszerűséget ,viszont az előbb említett tulajdonságokkal rendelkező emberektől legbelül irtózol. Romantikus típus vagy, nagyon vágysz a szerelemre és voltak olyan pillanatok,amikor minden reménytelenek tűnt a szívügyekben. Igényled a kedvességet és a barátságosságot , amit te is adsz. Számodra fontos, hogy a partnered kedves,kellemes és intelligens legyen. Néha viszont más szeretőkre vágysz,akik kissé extrémebbek,de velük nem igazán tudna működni a dolog. Jószívű ember vagy, nem vagy erőszakos,'élni és élni hagyni' szemlélet áll hozzád a legközelebb. Az igaz kapcsolatok híve vagy, az álbarátságok, a bonyolítás-kavarás nem a te szokásod. Kissé komoly vagy, nem szereted kiteregetni az életedet a magánügyeidet mindenkinek. Érzékeny vagy, elégé sokszor megbántanak ,de te nem szoktál hisztit csapni,inkább csendben lenyeled, de nem tudod olyan jól elrejteni a valós érzelmeidet. Szereted a társaságot, de nem vagy az a puszilkodós,ölelgetős fajta. Igyekszel csinos lenni, nem vagy igénytelen ,de piperkőc sem, nem célod másnak tűnnöd mit aki vagy és nem szenvedsz kényszeres megfelelni akarásban. Türelmes ,segítőkész személy vagy, de lelkileg könnyen lefáradsz és neked különösen jót tenne, ha néha kimennél a természetbe és ott pihennél, zenét hallgatnál vagy olvasgatnál.


Csak ennyit tudok írni, mivel más információm nagyon nincs rólad, azért remélem segítettem ;)

2011. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem társat keresek, csak kíváncsi voltam, hogy megfelelnek e jellemzők amelyeket a jegyek alapján látni!

Az utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm a igen részletes elemzést, nagyon érdekes volt olvasni meg kell hogy mondjam nagyon is stimmel. A végén említett dolgok tényleg jót tesznek nekem, imádok a természetben lenni, szeretek túrázni, a zene meg meghatározó dolog az életemben, zongorázom! :)

Még egyszer köszönöm, és minden jót!

2011. szept. 17. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy néhány paraméterre a netről ki lehet másolni egy combosabb szöveget, ami elvileg csak rám vonatkozik.


Emberek! tényelg ilyen hülyék lettünk, hogy középkori babonákban így hiszünk? Ezért van létjogosultsága a pénzenergia küldésnek...

2011. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pénzenergia?? :D

Hát az meg mi a fene?

2011. szept. 19. 00:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Akik a jóslásban és ezotáériában hisznek, midnent képesek elhinni.

Még azt is, hogy pénzenergiát küldenek nekik emelt díjas telefonon:

http://www.youtube.com/watch?v=k8zdDMs6P7Q

Horoszkóp, csillagjegyek, jóslás -> babonás és hiszékeny emberek lehúzása.

2011. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

68% a jellemzést én magam írtam, asztrológiát tanulok. keresd meg az internetet, te s*gg :))))



Nagyon szívesen csinálom,igazán nincs mit :)

2011. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Holdkarmád és életfeladatod:

Hold a Mérlegben


Holdi karmikus feladatod: Az egyenjogú kapcsolatok kialakítása, és ha büszkeséget érzel a partnered vagy a rokonod iránt, akkor ezt szóban kifejezni. Az anya lelkében egy olyan űrt tölt ki a te szereteted, figyelmed, amelyet valakitől – akitől igazán szerette volna – nem kapott meg. Talán erről sohasem fog beszélni neked, és hálás azért, amit tőled kap, ez élteti őt. Ez okozhatja a te párkapcsolatodban majd a problémát, mert konkurenciaharc alakulhat ki az anya és a párod között, amit neked kell megoldani.


Holdi karmikus örökségként kapod: A kedvességet, a barátságosságot, az intelligenciát, a meghallgatási képességet, és azt a képességet, amivel feledtetni tudod mások gondját. Viszont karmikus örökség az is, hogy hamarabb kell felnőtté válnod, mint a többi gyereknek, mert az egyik szülőnek szüksége van arra, hogy egyenrangú társa légy, illetve érzelmileg pótolj valakit. Ez tesz érzelmileg hullámzóvá akkor, amikor már a saját életedet szeretnéd élni. El kell telnie egy kis időnek, amíg sikerül ezt megoldani.


A holdi karma feloldása: Megtanulsz nemet mondani, és nem akarsz megfelelni mindenkinek. Elismered, hogy nem a külsőségek számítanak, hanem a másik ember belső tulajdonságai. Kitartasz az érzéseid mellett, nem mondasz le a vágyaidról, és mindent megteszel azért, hogy a szüleid között béke legyen vagy helyreálljon a béke. Vagyis ezzel legyőzöd a karmikus problémát, a valamelyik szülő felé való erősebb húzást.



Tulajdonságaidra nézve pedig:

A mérleg jegyében álló Hold optimista, sugárzó, barátságos természetet ad, olyan embert jelképez, aki általános szimpátiát élvez. Érzelmi életében a nyugalomra, kiegyensúlyozottságra való törekvés miatt az érzelmek felkavaró végletességét inkább elkerüli. Kedves barát, igen kellemes benyomást kelt, mások panaszait odaadóan hallgatja végig, de viselkedése sosem tolakodó. Minden veszekedést, fölösleges vitát már csírájában elsimít, ügyesen, diplomatikusan tud bánni az emberekkel. Nyugalmat áraszt magából, és sokszor még az idegenek is rögtön feloldódnak a társaságában. Viselkedése kedves, fesztelen, szeretetreméltó és ez segíti őt abban, hogy elérje azt, amit akar. Emberközpontú, ezért könnyen tud egy csoport tagjaként dolgozni. Hogy elkerülje a diszharmóniát, időnként kénytelen olyannak mutatni magát, amilyennek elvárják tőle. Alkalmazkodó, és inkább kész a békülésre, minthogy sokáig feszültségben éljen. Bár társasági lény, magáról mégsem sokat árul el. Jó az ízlése, fogékony a szépség, az esztétikum, a művészetek iránt. Szórakoztató, romantikus, jóindulatú társ, de ha kapcsolata veszít kezdeti varázsából, hajlamos partnerét unalmasnak találni és viszonylag hamar kiábrándul belőle. A durvaságnál, az erőszakos megnyilvánulásoknál semmi sem irritálóbb számára.

2011. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az elemzést, nagyon érdekes volt olvasni, mert a holdjegy tulajdonságokról eddig még nem hallottam, azt kell hogy mondjam hogy túlzás nélkül, igazak a leírtak. Pont ilyen típusú ember vagyok, sok barátom van, a társaságomban én vagyok az egyik legbiztosabb pont mert szinte mindenkivel jóba vagyok, akit nem kedvelek inkább el kerülöm, sajnos belátom hogy ez az egyik hibám, nem bírom a konfliktusokat, ha tehetem elkerülöm, vagy besöpröm a szőnyeg alá, viszont ha már mindenképp előjön, sokszor el tudom simítani a dolgokat, jól tudok békíteni. Sok embernek vagyok a bizalmasa, nehezen mondok nemet. Még egyszer köszönöm szépen, nagyon hasznos volt!
2011. szept. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!