Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hozzáértők, mi a véleményük...

Hozzáértők, mi a véleményük az alábbi felállásról?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Korábban nekem is segítettek, ha valaki volna szíves édesanyámnak egy elemzést írni az alábbi felállás alapján, hálásak lennénk! :)


Jegy: Rák

Aszcendens: Mérleg

Holdjegy: Mérleg


Kínai: nyúl-fém


2011. okt. 11. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Az Ön csillagjegye a Rák! Valószínűleg egykor megszületett, mint csecsemő, de a fejlődése nem állt meg, hála a Mérleg aszcendesének. A Merkuriusz együttállásakor vigyázzon, ha a lelép a zebrára, nehogy elüsse az autó. Ennek ellenére Ön meg fog halni. Igyekezzen, hogy a hátralévő életét hasznosan használja ki, elsősorban gyógyuljon ki a babonából, másodsorban, ha sokáig szeretne élni, figyeljen oda a rendszeres levegővételre, harmadsorban pedig Ön nő. Naponta egyen, sok rostos ételt, gyümölcsöt, így amikor a Vénusz 32' és ugyanekkor a Mars 21', Önnek jó lesz a széklete. Vigyázzon az öregedéssel, mert emiatt megváltozik a szervezetének reakciója a Hold és Mérleg hatásakor. Általában a hold feljövetele után elalszik. Fontos! : Sose' felejtsen el felébredni, ha jót akar önmagának. Bőséges folyadékbevitel szükséges. Óvakodjon március idusától, ha császári allűrjei vannak. Ám a leges-legfontosabb: Mondja meg a gyermekének, hogy foglalkozzon értelmes dolgokkal inkább, mint az Ön hülyítése!
2011. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
családcentrikus, művészeteket kedveli, esztétikai érzéke jó, egyensúlyra, békére, nyugalomra vágyik és igyekszik maga is kialakítani
2011. okt. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első jó a dumád ki az edződ?

Édesanyámat érdekli az ilyesmi azért kérdezem, nem én erőltetem rá, veszem én a humort nincs ezzel baj, de mint írtam is Hozzáértők válaszát várom, a jófejkedés most nem érdekel. Második: Köszi választ!

2011. okt. 12. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted az édesanyádat, akkor próbáld meg ettől távol tartani, mert lehet, hogy majd amikor valaki igen nagyon átveri, és kicsalja majd a pénzét akkor, amikor te nem tudsz ott lenni mellette, és ő pedig annyira idős lesz, hogy a kora miatt óvatlanná válik. Az én edzőm a gyakorlati élet, az ilyenek szoktak állni a panasziroda előtt, hogy feljelentést tegyenek olyanok ellen, akik milliókat csalnak ki a védtelenül hiszékeny emberekből!
2011. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én azt nem igazán értem, hogy miért gond, hogy valaki érdeklődik az asztrológia meg horoszkóp iránt. Nem árt vele senkinek, van aki egyéb könyvekkel filmekkel kapcsolódik ki, van aki például ehhez hasonló dolgokat szeret olvasgatni... ez nem egyenlő azzal, hogy mindenféle jövendőmondásokat meg nem tudom mi a fenéket mondat magának az ember súlyos pénzekért.. semmi köze hozzá. csak egy hobbi, amit nem kell túl komolyan venni de ha valaki érdeklődik meg szívesen olvasgat ilyesmit szerintem hadd te ha örömét leli benne. Úgy látom szakértői választ itt már nem igen fogok kapni..
2011. okt. 13. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké. Bocs.
2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond, tudom hogy a jó szándék vezérelt, meg alapvetően értem is hogy mit akartál mondani, de nálunk ez a veszély nem áll fenn.
2011. okt. 13. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a második hozzászólót tudom megerősíteni, kiegészítve azzal, hogy egyen sok C-vitamint. A Mérleg-holdjegyeseknek általában hiányzik a szervezetéből.

Mivel az aszcendense és a holdjegye is mérleg, az is fontos, hogy érzelmileg és fizikailag kiegyensúlyozottan éljen. Ehhez a Béres készítményeit tudom ajánlani.

2011. okt. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!