Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Mérlegek ridegek?

A Mérlegek ridegek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 17:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem.
2011. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
A felületességük annak tűnhet.
2011. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem..a mérlegek harmónikusak,meleg szívű,barátságos emberek akiknek sok barátjuk van,a megbízhatóságuk és ember szeretetük miatt.

Én,a férjem és több ismerősünk,barátunk mérleg.De a ridegség egyikőjükre sem jellemző.

2011. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 x) ***** válasza:
100%
Igen, alapvetően nagyon harmonikusak (vagyunk). De például egy szerettük elvesztése vagy egy baleset esetleg ha sok kritika éri őket akkor elhatárolódhatnak, rideggé válhatnak. De ez bármilyen csillagjegyű emberrel előfordulhat.
2011. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
A konyhaiak nem annyira... a digitális szobamérlegek viszont elég ridegek tudnak lenni néha. XD
2011. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
85%
Egy barátnőm mérleg. Ő a külvilág számára elég ridegnek tűnik, és a férfiakkal is nagyon az, viszont sok barátja van, könnyen megnyílik egy bizonyos szintig, de teljesen senkinek sem adja ki magát. Kedves, aranyos, jószívű, de ha nem vagy vele jó kapcsolatban akkor bizony rideg és távolságtartó.
2011. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mérleg csillagjegyű vagyok. Szerintem nem vagyok rideg, esetleg csak első ránézésre :)
2011. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Melegek.
2011. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
persze... mindenki aki abban a bizonyos intervallumban szuletett, egytol egyig rideg, es ugyanaz a sorsa mindennap amit az asztrologus jozsi neni ir nekik...
2011. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Senki nem gondolja komolyan sztem,hogy minden ezen csillagjegy szülötte ilyen vagy olyan lenne..Gondolom arra volt kiváncsi,hogy az ismerőseink körében ki milyennek ismeri őket.Nekem speciel 3-4mérleg ismerősöm van s mindre el tudom mondani,hogy van bennük valami "kihaénnem" vagyiság...
2011. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!