Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mérlegek! Mi jellemző rátok?

Mérlegek! Mi jellemző rátok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok!
2011. márc. 29. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
testzsír vagy konyhai? melyikre gondoltál?
2011. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Jó diplomáciai érzék, hozzáértéssel tudok pl. kibékíteni embereket egymással.

Szeretem a szépet, ízléseset - öltözködésben, de a lakás berendezésében is.

Nehezen döntök, sokat vacillálok előtte.

47/N

2011. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

-nyugod vagyok, türelmes

-szeretek mozogni

-sajnos nem vagyok olyan harmónikus mint ahogy a jegyem szerint kellene lennem/:

-maximalista vagyok, tökéletességre törekszem=>néha túlzottan meg akarok feleni a külvilágnakek

-sokan gondolnak kétszínűnek, alakoskodónak mert próbálok majdnem mindenkinek igazat adni(sokszor viszont a saját véleményem háttérbe szorul)

-segítőkész vagy és minden szerénytelenség nélkül mondhatom jószívű

-szeretek öltözködni, szeretem a szépet


L/19

2011. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jaa és igen én is döntésképtelen vagyok:(
2011. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem csak aszcendensem mérleg... de döntésképtelen és is és bizonytalan és határozatlan és halogatós...


és tök jófej és jószívű

2011. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

nyugodt,kalandra vágyó,flörtölgetős típus ,de HA MEGVAN AZ IGAZI család szerető,nagyon érzékeny,


kedvenc színem a kék,zöld,


Vénusz jegyben született,és tényleg vágyom fojamatosan a szerelemre,Ikrek pasim 2 volt,állitólag a mérleg és az ikrek össze illenek,hát ez jó kérdés,mert az ikrek jegyében születettek kicsit irányító alkatok,idegesebbek,de szeretőek,és ez igaz is,viszont pl.akárhány hal jegyben született párom volt,mindegyik tul nyugodt volt,ami jellemző is a horoszkópukra,tehát én hiszek benne,hiszen rám is jellemző a mérlegek tulajdonsága.persze a horoszkópba már nem hiszek hogy mit jósolnak pl.jövőhétre de a csillagjegy jellemzőében hiszek.


Könnyű együtt lenni vele, mert ő maga is akarja a társaságot, és kellemes légkört akar teremteni. Szépen berendezett otthonra vágyik. A szépség alatt azonban nem a kínos rendet és a pedáns tisztaságot érti, mert ez fáradságos munkát igényelne, és ez nem lenne számára kellemes.


EZ IS IGAZ RÁM

szeretem a romantikus dolgokat,mindíg kitalálok valamit,szeretem újitgatni rendezgetni a környezetem,de mellette igencsak lusta vagyok:)

a mérlegekre jellemző az egézség,hát én ugy 2 évente egyszer 2 napra ha az vagyok,szóval ez is igaz rám.soroljam még?:)

20/L

2011. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
ÉN IS DÖNTÉSKÉPTELEN VAGYOK,NAGYON SOKSZOR ÍGY MÁSOK IDEGEIRE MEGYEK,DE ÉN SOSE TUDOK KÉTSZÍNŰ LENNI,MERT ŐSZINTE TÍPUS VAGYOK.20 /L
2011. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Merlegelünk. :)

37/nö

2011. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 TWIO válasza:

Mérleg férfiú, 19 esztendős.

Ékes beszélője vagyok a nyelvnek. Elvégzem a rámrótt feladatokat, mégha általában utolsó pillanatban is. Kedves, szerető, de könnyen elunom magam. Humánus, segítőkész, gondoskodó. Homoszexuális :D. Kreatív, jó rajzoló, értek a zenéhez is, számos hangszeren játszom. Barátságos a hangom :D. Felettébb boldog, számos helyzetben irreálisan. Lelkes. :)

2011. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

- döntésképtelen (komolyan, én még kedvenc színt sem tudok választani )

- szeretem a szépet magam körül

- alapvetően békés természetű vagyok, és igyekszem a környezetemben is békét teremteni, tehát elég diplomatikusan dimítom el a vitákat :)

- sajnos függök a környezetem véleményétől, mert egyszerűen szükségem van rá, hogy érezzem, szeretnek.

- gyermekkorom óta többféle művészeti ággal foglalkozok

- rettentően halogató vagyok, mindent az utolsó pillanatra hagyok

- romantikus lélek vagyok; szeretem a flörtöt, de sosem csalnék meg senkit

- sokat beszélek, túlárad a kommunikációm


Nos, röviden ennyi :)

2011. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!