Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S! A hétvégére 7 férfi...

S. O. S! A hétvégére 7 férfi jön nálunk vendégségbe, a férjemmel együtt már 9-en leszünk, de nem tudom, hogy mit főzzek?

Figyelt kérdés

Még nem volt időm bevásárolni, úgyhogy minden ötletet szívesen várok.

Olyat, ami 9 személyre laktatós és kiadós

Előre is köszönök mindent!


2011. okt. 20. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gulyás, csilisbab, pörkölt, babgulyás - olyan, amiböl nem baj, ha marad, a legtöbb ember szereti és elöre el tudod késziteni.
2011. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bumbi02 ***** válasza:
100%
én is valami pörköltet ajánlok:) sertéspörkölt egy kis nokedlivel, (vagy sertéspaprikás), rizses hús, marhapörkölt nokedlivel, gulyásleves valami házi pogácsával (krumplispogácsával sztem tökéletes), tarhonyáshús, paprikás krumpli (férfi embereknek jó sok kolbásszal, hogy ne csak krumpli legyen benne:)) ... ezek olyan kaják amit könnyü 10 emberre is főzni.. szerintem:)
2011. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Rántott húst mondja mindenki, de ennyi főre míg bepanírozom és kisütöm, az rengeteg idő

Lehet egy marhából készült babgulyás lesz és még a másodikat nem tudom egyelőre :)

2011. okt. 20. 21:44
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Marhagulyás nyami :)

Ahhoz sztem másodiknak remekül passzol a kalács (kakaós, mákos, diós) bukta (lekváros, túrós).

2011. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pacal pörkölt körömmel, mellé krumpli vagy tészta
2011. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

végülis a kalács nem hülyeség :)

Csak még azt nem tudom, hogy a második napra mit csináljak... mert hogy ebből nem marad semmi 9 embernél, amiből 8 férfi, az is biztos :)))

2011. okt. 20. 21:54
 7/16 A kérdező kommentje:
pacalpörkölt eszembe sem jutott volna, köszönöm
2011. okt. 20. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy főzöl egy nagy fazék húslevest, azt mindkét nap adhatod, egyik nap hozzá pörkölt meg kalács, másnap meg mondjuk valami sült hús, amit nem kell panírozgatni. Én a pörihez tésztát csinálnék, nincs vele annyi gond, mint a nokedlivel :D
2011. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nm,. második napra meg csinálhatnál egy kis bablevest, mellé valami tészta féleséget amiben nincs hús. A levesbe raknék egy kis füstölt húst :)
2011. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

gulyásleves jó sok kenyérrel hozzá sütsz fánkot, perecet, pogácsát, lángost-ezek hamar megvannak

rakott krumpli mögé valamilyen kevrt gyümölcsös psikóta

paprikáskrumpli+almáspite

tarhonyáshús+gyümis piskóta

lencsegulyás+mákos/grízes tészta

székelykáposzta utána pogácsa

töltött káposzta+kevert süti

pörkölt tésztával, nokedlivel, csalamádé, túróspite

rizseshús csalamádéval, túrófánk baracklekvárral

lecsóstarhonya, gyümis krémes piskóta

2011. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!