Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Jónás módszerrel hogyan...

A Jónás módszerrel hogyan lehet a kockázatot megállapítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudja valaki esetleg, hogyan lehet a Jónás módszerrel a kockázatot kiszámolni? Ahogy nézem, asztrológiai ismeretek szükségesek hozzá, tudna ebben valaki segíteni nekem?


' A Jónás-módszer különösen fontos lehet azon nők számára, akiknek már volt sikertelen terhességük. A módszer segítségével lehetőségük nyílik olyan fogantatási időpont kiválasztására, ahol bizonyos, hogy a születendő gyermek egészséges lesz és a terhességi-szülési komplikációk kikerülhetők. Eszerint a fogantatási képlet Holdja és a horoszkóp uralkodó bolygója nem állhat támadásban (még fél fényszöggel sem), illetve ha az 5. ház nem jól áll, az veszélyt jelenthet mind a baba, mind az édesanya egészségére. '


Sajnos már volt vetélésem, azért lenne nagyon fontos :(


A születési adataim: 1983.06.10 11:25 Eger


Előre is NAGYON köszi!


2011. okt. 3. 21:36
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

egyszerű


1+9+8+3+6+1=28


a delta bolygó állandó idén pi/2


ez jó, mert fraktál -> telihold kizárva


az elején kiszámolt összeg descartes-koordinátarendszer-beli ábrázolásából pedig nyilvánvaló az eredmény:


az első negyedben (közvetlenül újhold után) érdemes gyermekáldással próbálkozni

2011. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Tom Benko ***** válasza:
Valahogy úgy, mint birkavesével földrengést megelőzni.
2011. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

Bátor jó Sir Robin ím elindult vala

Nem féltette az életét, bátor Sir Robin

Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan

Bá-bá-bátor Sir Robin


Még az sem riasztotta el, hogy péppé verik fejét

Lecsavarják orrát, vagy kinyomják a szemét

A lábát széttörik és testét elégetik

Máját felvágják, s hagymásan megsütik


Beverve fej és kitépve szív

Szétszaggatva máj, kihúzva bél

Fülcimpa lenyírva, nyelv tűzre vetve

És pénisz le...


Robin a bátor elszaladt

Bátran elfutot, el ő

A vész láttán ahogy tudott

Farkát behúzva elfutott


El messzire, s ina szakadt

Midőn nyúlként bátran szaladt

Előre csak lassan jutott, mert közben többször elcsúszot

A bátrak bátra, hős Sir Robin


Nyúlként futott a hegyen is túl

A porba hasalt és talpat is nyalt

Hány embert megfúrt, hány seggbe bebújt

Leszúrta ő ki éppen arra járt.

2011. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

Kaló Jenő asztrológus ehhez nagyon ért, keresd itt:


http://www.youtube.com/watch?v=xwS0dRVrd2c

2011. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Ikrek Szűz ascendensel. Biztosan szeretnél gyereket?
2011. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
jogos a kérdés, valóban támadott az 5-ös ház ura és a Hold is. Azért kérdeztem előző hozzászólásomban, hogy biztosan akarsz gyereket? Kalló nagy tudója a Jónás módszernek, fordulj hozzá bizalommal. nekem kevés a tudásom ebben a téma körben. Úgy gondolom, hogy nem véletlen, hogy nincs gyereked, mert a sors nem ezt szánta neked. Életfeladatod a karrier, és az anyukádról gondoskodni, ami sok nehézséget fog okozni
2011. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Szia utolso!


Igazabol mar ven egy csodalatos 15 honapos gyerkocom :) Ot biztosan akartam, nem adnam semmi penzert :)

Testverket is nagyon szeretnenk. Viszont kifejthetned, mi a gaz a horoszkopommal...! Kisse megijesztettel.


De koszi ezt a valaszt is!

2011. okt. 4. 11:51
 8/50 A kérdező kommentje:

Az picur elso proalkozasra osszejott, minden rendben ment a terhesseg es szules alatt is, gyonyoruen fejlodik, okos, talpraesett, minden szuper.

Azert estem kicsit ketsegbe, mert masodik probalkozasra, ami szinten egybol sikerult, veteles lette a vege. Es ettol kicsit megijedtem.

Amit olvastam a Jonas modszerrol, hogy a zold (termekeny) es piros (Jonas-termekeny) napoknak elvileg nem szabad egybeesniuk. Ami a lanyomnal kozelben sem volt, az elvesztett baba foganasanal viszont egybeesett.

Ezert kezdtem el nezelodni, hogyan is kell akkor kezelni ezeket a napokat es miert is nem szabad egybe esniuk.

2011. okt. 4. 11:54
 9/50 anonim ***** válasza:

segitene nekem is valaki???meg mennyi ennek az esélye??1987.06.29 Kiskunhalas

Köszönöm!

2011. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!


Amit en tudok a Jonas modszerrol, az kockazatelemzesre nem alkalmas, csak a termekeny napok megallapitasara. Egyszeruen fogalmazva a te Jonas napod minden honapban telehold utan a 3. napon van. Ez azt jelenti, hogy telehold napjan es az utana valo 2 napon erdemes probalkoznod.

A termekeny (zold) napjaid mindig maskor vannak, a menstruaciotol fuggoen: a mensi elso napja +15.napon van a teto es ehhez +/- 6 napot kell nezni. Ezt a 13 napot kell zolddel bejelolni, a fenti napokat pirossal a naptarban.

Elvileg a zold es piros csiknak nem szabad fedesben lenni, DE AZT NEM TUDOM, MIERT. Volt, ahol azt olvastam, hogy csak akkor nem szabad fedesben lenni, ha tervezni szeretned a baba nemet. Mivel nekem ez nem szamit, ezert a nem megtervezesevel nem is foglalkoztam.

Engem csak a baba egeszsege erdekelne, ehhez viszont mar asztrologiai ismeret kellene.


A modszer hatekonysagarol megoszlanak a velemenyek :)


Remelem azert tudtam segiteni!

2011. okt. 4. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!