Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítsak meg egy halak...

Hogyan hódítsak meg egy halak nőt? Vízöntő vagyok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Vastag penztarcaval
2011. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
A halak úgy tudom szereti a művészetet. Múzeumba vidd.
2011. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

"A halak úgy tudom szereti a művészetet. Múzeumba vidd."

Á nemjó, az ascendensem halak, de nem biztos, hogy túlélnék egy múzeumlátogatást. Persze ha valami érdekes, vagy szép vagy nekem megfelelő stílusú... lehet, hogy inkább alkotni vágyik, alkossatok valamit.

2011. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Esetleg tanulmányozd a leírásokat, például:


[link]

2011. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

A halak nők szeretik a zöld színt, ezért mindenképp viselj zöld ruhákat. Szeretik az 1983 és 86 közötti feliratos francia művészfilmeket és a kedvenc éttermük a szekszárdi "Marcsa kifőzdéje".

A halak nő megnyeréséhez elengedhetlen, hogy Lengyelországba elmenjetek április 18-án másfél hére és hétfő reggel és ott egy kávézóba beüljetek, mely nevében legalább 3 db "W" szerepel.


Ja és piros suzukid legyen mindenképp. Ha nincs piros suzukid, akkor csak egy köcsög vagy a szemében.


A mégpontosabb segítséghez szüségem lenne a hajszínére, húgának lábméretére és a körömlakkjának vonalkódjára. Ha ezek megvannak, akkor hívj egy asztrológust és pártízezerért a legtutibbat elmondja.

2011. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
58%
Én egy halak nő vagyok,úgyhogy beletrafáltál.:D az a helyzet hogy a halak nő vagy szerelembe esik első látásra,vagy nem. Meghódítani esetleg humorérzékkel,ötletességgel,különlegességgel lehet...filmbe illő dolgok lenyűgözik...igazából bármi ami nem sablonos,hanem érdekes megragadhat egy halakot.ám szerintem erre születni kell,hogy elnyerhesd a szívét..de sok sikert hozzá;) sajnos nálunk ez elsőre,hamar eldől..
2011. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
halak nő vagyok, imádom az eredetiséget, a meglepetéseket, meg ha egy fiúnak van fantáziája. ja és a kedves és humoros, valamint férfias emberek vonzanak (ne legyen nyámnyila)stb...:)
2011. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm szépen (az értelmes) válaszokat! :)
2011. szept. 9. 20:15
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Az előző két halak nőhöz: Melyek azok a "jegyek", amelyikre nem volt igaz, amit leírtatok?

Kb ez midnen nőre igaz, nem muszály ebbe csiilagenergiabesugárzást belemagyarázni... :)

2011. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
hát, nekem halak párom volt 3 évig...és nála az fogott meg, amit le is írtam. jól kijöttem még ezenkívül skorpiókkal és a vízöntő valóban különleges személyiséget takarhat, ám nem férfi volt az illető.:D mármint az én esetemben,akit ismerek. De a kérdésed is felesleges ezek szerint, ha a válaszunkat olyan általánosnak találtad. Nem olyan különleges horoszkóp a halak sem, nincs hozzá használati útmutató.. légy önmagad, az talán segít.:)
2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!