Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek egy szűz...

Mi a véleményetek egy szűz csillagjegyű lányról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 19:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
nem vagyok asztrológus
2011. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Intelligensek többnyire csak nem tudják kamatoztatni mármint nem mindig, félnek mások véleményétől. Mindenkinek meg akarnak felelni, az elismerés az a dolog ami a legjobb számára! (Szűz csillagjegyű fiú)
2011. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Sok tényező függvénye ez, én pl. tűtön-vizen át típus vagyok mások véleményétől függetlenül:) inkább a genetika,a háttér,a múlt,a jövőkép és az ideák meghatározók, mintsem a csillagjegy.


egy szűz jegyű nő

2011. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
sorry: tűzön-vizen :))
2011. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hú, amit a szűz csillagjegyű fiú írt, az rám is érvényes.

Szűz csillagjegyű nő

2011. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is szűz jegyű vagyok annak minden borzalmával együtt.

A csillagjegynek két szélsősége van, a kaotikus rendetlen, vagy a kényszeresen pedáns - nálam váltja egymást ez a kettő.

És én is mindig mindenben tökéletes akarok lenni - lehetetlen küldetés... Sokáig tudok rágódni mások véleményén.

Érdekesség, hogy azt olvastam, hogy ha van vki, aki fel tudja perzselni a szüzet, akkor vadmacska lesz belőle, ezen jót mosolyogtam, amíg nem találkoztam a tűt jegyű oroszlánnal :))).

2011. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocs, tűZ jegyű oroszlán...
2011. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem akarok megfelelni másoknak, magamnak viszont nagyon is. erős vagyok, vasakaratú, nálam is néha nagy a rendetlenség, amit viszont nem viselek el. kitartó is vagyok.

szűz nő.

2011. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a csillagjegyed alapján ítél(né)lek meg.:)
2011. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Az hogy megkell dugni!
2011. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!