Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Szűz...

Mi a véleményetek a Szűz Nőkről ill. Férfiakról?

Figyelt kérdés
akármi tapasztalat velük kapcsolatban :)
2010. júl. 30. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%

száraz,sótlan,tudálékoskodó,a szart is megenné, annyira anyagias, kioktató, felszínes, elalszom mellette, néha kedveskedő. maximalista. magáterőltetős. az összes szűznő ilyen akit ismerek, mindegyikkel rosszba vagyok.


a szűz férfi más tészta, félénk de közben vagány, az az óvatos duhaj. jó dumával, sörszeretettel.


nyilasvagyok amúgy

2010. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az összeset, így nem tudok nyilatkozni. Véleményem szerint az emberek közötti kapcsolat ilyen fajtája a véletlen műve. Amúgy nekem is szűz a csillagjegyem, fiú vagyok.
2010. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Érzelgősek és idealisták
2010. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

úgy látszik nyilas-szűz(nő) kapcsolat általában nem túl jó.velük én sem tudok jól kijönni...tudom h sokak szerint nem a csillagjegyen múlik,de akkor is ezt vettem észre.ezvan:-)



egyébként én sem ismerem az összes szűz csillagjegyű embert.arra gondoltam,akit esetleg ismersz róluk mi a véleményed:-)

2010. júl. 30. 00:39
 5/19 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem olyan vagyok,mint ahogy az első leírta!! Szomorú,hogy csak ilyenek vannak körülötted! Nekem a legjobb barátnőm nyilas és Qrva jól elvagyunk!
2010. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
egy nyilas neonáci és ez szűzike?
2010. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Anyám szűz. Addig vagyunk jó kapcsolatban, amíg ritkán látjuk egymást. Ha naponta találkozunk, akkor biztos hogy depressziós leszek, mert borzasztóan tud hatni rám. Igen kioktat, és lefáraszt és úgyérzem mellette totális agymosásban van részem :)


Én vízöntő vagyok egyébként.

2010. júl. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én szűz vagyok és lány. Amit az első írt, hát, nem igaz egyáltalán. :D

Anyagias vagyok talán, mert nincs sok pénzem, így valahogy be kell osztani, de elég humoros vagyok, mindenből poént gyártok. Okoskodni nem szoktam, mindamellett megtanulom, azt, amit kell, maximalista nem nagyon vagyok, csak ha van türelmem hozzá.

Könnyen felkapom a vizet, hűséges vagyok.

Bár nem hiszem, hohy nagyon adni kéne a horoszkópra, de remélem valamit segít ez neked.

(nekem is nyilas a legjob barátnőm :D )

20/L

2010. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
szűz vagy? még én is.
2010. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is szűz a horoszkópom (és a családomban még nagyon sok embernek). amit az első leírt az csupán rossz tapasztalat, ez emberfüggő is.

Ahogy ismerem a szüzeket (és jómagamat) szókimondóak(erős kritika ha valami nemtetszik), próbálnak a másik ember kedvére tenni a poénokkal, érzelmesek, óvatosak, nem mindig van határozott elképzelésük, aprólékosak, aggodalmaskodóak és mindenre nyitottak.

16/L

2010. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!