Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiségem ha...

Milyen személyiségem ha napjegyem nyilas aszcendensem skorpió és a holdjegyem mérleg?

Figyelt kérdés
Szkeptikusoktól bocsánat a kérdésért hogy érdekel az asztrológia, de javaslom menjenek másik topikba. A normális válaszokat előre is köszönöm.
2011. okt. 16. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szereted a társaságot, az életet, könnyen kommunikálsz. Jól kijössz az emberekkel, valószínűleg könnyen teremtesz kapcsolatot velük. Nem vagy visszahúzódó típus. Azt mondom hogy ez egy jó horoszkóp. De néha kritikus vagy másokkal, szereted a saját akaratodat érvényesíteni másokéval szemben, ha ez nem sikerül akkor makacs, gőgös lehetsz.
2011. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ffi vagy, akkor nem irigylem a nőket, akik az utadba kerülnek. Egy exemnek hasonló a képlete. Csak neki a Holdja az Ikrekben van (levegő jegy az is). Valószínűleg nagyon szerethető ember vagy, viszont kicsit önző is. Az emberek, akik megismerjék, mind szeretnének veled jóban lenni. Vigyázz, h a nagy szabadságvágyaddal ne ess túlzásokba! És légy egy kicsit őszintébb magaddal. Ne akarj mindenáron megfelelni másoknak, olyanoknak, akik tulképp így is, úgy is szeretnek.
2011. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Vigyázz, h a nagy szabadságvágyaddal ne ess túlzásokba! És légy egy kicsit őszintébb magaddal. Ne akarj mindenáron megfelelni másoknak, olyanoknak, akik tulképp így is, úgy is szeretnek."

Ez melyik csillagjegyben szuletett emberekre NEM vonatkozik?

2011. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
döncike, természetesen monden emberre vonatkozik, de egy Nyilas-Skorpiónál véleményem szerint fokozottan. Pl. nincs minden embernek szabadságvágya, és nem lesz rosszul minden jegy szülötte, ha felhívja pl. a párja és netalántán megkérdezik, h hol vagy? Nekem is Nyilas
2011. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az aszc.-em, tudom miről beszélek. Az előbb véletlenül elküldte.
2011. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a 2. hozzászólóval, egy skorpió asc-ű, szerintem semmiképpen nem akar megfelelni másoknak. Sőt ő követeli meg másoktól, hogy hozzá alkalmazkodjanak, mert vezető típus.
2011. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy mérlegelő nyilas igazán imádnivaló. Na hogy a skorpió asc mit tud rontani benne azt mondjuk nem tudom...

(Próbáld kiküszöbölni a skorpió hatást! :-))

2011. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!