Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik csillagjegy...

Szerintetek melyik csillagjegyű pasi legjobb az ágyban és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik, én szűz vagyok és még nem volt rám panasz:)
2011. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Skorpió!
2011. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
70%

Ikrek.


{ja, most mindenki lefogja írni a saját csillagjegyét, és akkor fuckyea van. mindenesetre ikrek vagyok, és új dugok, akár egy kanos tinédzser nyúl. }

2011. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha csillagjegyek szerint nézzük, az a partnertől is függ.

Én nyilas vagyok, a párom kos és életem legjobb szeretőjének tartom.

Ugyanakkor lehet, hogy pl. egy halakat elrettentene a tüzessége.

Ugyanígy viszont valaki meg a lassú romantikus szexért van oda, engem meg attól ráz ki a hideg.


Úgyhogy szerintem nem lehet csillagjegyekként sorrendbe tenni ezt.

2011. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán olyan ember, aki mind a 12 csillagjegyű emberrel lefeküdt már? ^^ Én nyilas vagyok, párom ikrek, és jónak tartom mind2őnket. Mással nem próbáltam.
2011. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Eddig egy kossal és egy bikával feküdtem le... És a bikával sokkal jobban élveztem.
2011. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Won ***** válasza:
Attól függ: ha nem szereti valaki a romantikát, akkor mindenféleképpen valamely tüzes jegy szülötte a neki való pl kos
2011. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az ikrek nekem nem jött be. A halak igen, az ágyban frankó, de vele viszont beszélgetni nem lehet.

Nyilas

2011. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Halakkal és Bikával próbáltam, szar volt.. Igazából azt sem tudom milyen az igazi, jó szex..
2011. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Combi27 ***** válasza:
39%

Ekkora gyökér egy kérdést..ez olyan mint az újságokban a heti horoszkóp...tudjátok hogy mindjuk hány "KOS" csillagjegyű él a Földön? Szerintetekre mindre igaz a horoszkóp? ááááá eszem f@szom megáll :)

Ezügyben hívjátok a Statisztikai Hivatalt hátha csináltak már ilyen felmérést

2011. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!