Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan bátorítsam? Van rá mód?

Hogyan bátorítsam? Van rá mód?

Figyelt kérdés

17eves lány vagyok, a horoszkópom Bika, és az egyik fiú barátomé Szuz(szintén 17éves). 3éve ismerjuk egymást. Egy suliba járunk, nagyon jól elvagyunk egyutt, sokat nevetunk. Olvastam a horoszkópokat, és azt vettem ki, hogy szuper kombináció a Suz és a Bika. Persze, tudom, nem lehet a horoszkópra építeni a szerelmi életet, csak érdekelt. Nem szemezunk, de szinte minden szunetben egyutt vagyunk, és vannak órák, amin egyutt is ulunk, és sokat mosolygunk egymásra. Olvastam azt is, hogy a Szuzek félnek az elutasítástól, vagy ilyesmi, ezért nem is mernek kezdeményezni. Szóval a kérdésem erre irányulna. Mit tegyek, hogy ne féljen kezdeményezni.

+Volt olyan, amikor kicsit felhajott az egyik barátjával, és akkor sokkal merészebb volt. Vagyis kimutatott valamit irántam. Amikor be van csiccsentve az ember, akkor hulyeségeket csinál, amit máskor nem? Vagy tobb onbizalma van, és megteszi azt, amit amúgy nem? :O Nagyon megkoszonném, ha valaki segítene. A kritika nem nagyon érdekel. Thx. :) 17/l


2011. okt. 28. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Szűz jegyűek sokszor gátlásosak lehetnek, mindent elemeznek, analizálnak, ezenkívül nem túl jók a kezdeményezésben. Persze vannak kivételek, a csillagjegy csak egy összetevője a horoszkópnak, látni kellene, hogy hogyan állnak a bolygók. Szerintem ne félj kezdeményezni, és légy kicsit ravasz. Mondd neki például azt, hogy el akartál menni xy barátnőddel moziba, de neki sajnos más dolga akadt, és rá gondoltál, hogy lenne-e kedve elkísérni téged. Könnyen elképzelhető, hogy a srác évek óta halálosan szerelmes beléd, de ebből nem mutat ki semmit, egy Szűz jegyű képes erre. Egyébként a Bika - Szűz párosítás tényleg szuper lehet, ha el tudod viselni az apró hülyeségeit... :-) Szóval bátorítsd, kezdeményezz, nagyon hálás lesz érte, ha nem neki kell megtennie az első lépést. Könnyen lehet, hogy utána rögtön át is veszi a kezdeményezést! Ja igen, és egy Szűz jegyű (nő és férfi egyaránt) sokszor csak az intimitásban tud teljesen felszabadulni, ezért rendkívül gyengéd, figyelmes szeretők lehetnek. (Egy Skorpió szenvedélye például mindent elemésztő tűz is lehet, ez a lángolás viszont nem fog megégetni.)
2011. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a válaszodat! Remélem, lesz elég bátorságom kezdeményezni! Ez a mozis trukk nagyon tetszik! Apró hulyeségeit? :D Remélem, sikerul! Hehe! Ment a hasznos gomb! Koszi mégegyszer, szép napot! :-)
2011. okt. 28. 13:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy hogy állnak a bolygók, azt honnan lehet megtudni? Megnézem google-n. :-)
2011. okt. 28. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első válaszoló vagyok. Sajnos azt, hogy hogyan állnak a bolygók, nem tudod megnézni a google-n, mert ehhez asztrológus kell, ő is rendszerint számítógéppel számoltatja ki, külön programmal. Könyvtárat megtöltő szakirodalma van az ilyesminek, ráadásul nem elég, ha megtudod, hogy melyik bolygó hol állt a születése pillanatában, még a közöttük lévő kapcsolatokat is értelmezni kell. Szóval ez tényleg szakembert igényel, az asztrológusok ezt tanulják, vizsgáznak belőle (jobb esetben). Szerintem jobban jársz, ha szimplán csak megpróbálod szeretni a srácot, és nem a csillagok oldaláról megközelíteni a kérdést, végső soron úgyis a saját sorsod ura vagy, a csillagok legfeljebb sugalmazhatnak egyes döntéseket. :-) Nagyon sok sikert kívánok, akármin töröd is most a fejedet! :-)
2011. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha! Hát igen, csak kiváncsiságból néztem volna meg. Nem erre alapoznám a lehetséges kapcsolatot. Olyan defektes nem vagyok! Hehe! :D Koszi szépen a válaszaidat! Amúgy Neked van partnered? Mit szol ehhez a párhoroszkóp? :-)
2011. okt. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!