Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit kedvelnek az ikrek jegyüek...

Mit kedvelnek az ikrek jegyüek a vízöntő jegyüekben volt már dolgotok velük? Mi a tapasztalatatok ikrek jegyűek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:42
 1/4 anonim válasza:
Én ikrek vagyok és volt már vízöntő pasim. 5 évig voltunk együtt. De ez már 5 éve volt. Mivel csúnyán elbánt velem sok szépet nem tudok mondani róla. Mit kedveltem benne? Hát talán azt, hogy romantikus alkat volt, de ennek az volt a hátránya, hogy nem csak velem, hanem párhuzamosan másokkal is.
2011. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen ilyenek a vízöntő pasik :/ én vízöntő vagyok és azt vettem észre,hogy én igazából az ikrek jegyű barátaimmal tudok igazából egy jót beszélgetni,én spec nagyon szeretem őket mert olyan aranyosak :)
2011. nov. 11. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ikrek lány vagyok, nagyon sok vízöntő inkább fiú haverom barátom van, és tapasztalatom szerint nagyon jó kapcsolatot lehet kialakítani velük, barátilag, szellemileg, mert nagyon jó beszélgetőpartnerek, bár kicsit akaratosak, ugyanígy a lányok is! de nagyon jó intellektuális partnerek.
2011. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkább intellektuális kapcsolat, nem érzelmi, azaz inkább barát, haver, mint szerető vagy élettárs. Vagy jó munkakapcsolat is lehet. Személyes tapasztalatok alapján.
2011. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!