Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik vmilyen teszt a...

Létezik vmilyen teszt a neten, aminek a segitségével megtudhatom, h milyen szakma, állás passzolna nekem a legjobban? Annyira nemtudom eldönteni, h mi legyek.

Figyelt kérdés
Már van egy diplomám, de szeretnék vmit még tanulni. Reál irány kilőve. érdekel a fotó, természetgyógyászat, nyelvek, de mindegyikkel van vmi bajom ezek közül is.
2009. aug. 21. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
a www.felvi.hu - n vannak önismereti tesztek:)
2009. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem. de azért még jöhet vmi ötlet
2009. aug. 22. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
www.epalya.hu - van egy teszt, jó sok kérdéssel, ami aztán összegzi a végén, hogy mely ágak felé orientálódsz, és felsorolja a hozzád illő szakmákat, lehetőségeket! próbáld ki. (regisztráció után, ha kitöltöd a tesztet, azt elmenti, és később ha kitöltöd újra, láthatod mennyiben változott az érdeklődési köröd.)
2009. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt is. Az előzőt már kipróbáltam, most nevetni fogtok. ez jött ki:

egészségügyi-technológiai irányok (pl. képalkotó diagnosztika, optometrista stb.


ez kb összevegyíti a fotozás és az akupunktúra területét.

na, most akkor mi legyek a 2 közül? Tanácsokat szivesen olvasok....

Mondjuk , ha egy beteg fejével gondolkodom, akkor én pl csak olyan akupresszőrhöz mennék, akinek orvosi végzettsége is van...(csak bölcsész diplomám van)

A fotózás viszont tényleg érdekel, és egy fotoművész ismerősöm mondta is, h van bennem tehetség...még gimiben amikor 16 évesen csináltam pár képet. És rájöttem (a jelenlegi munkámnak köszönhetően), h nem birom a monoton munkát (a legtöbb munka azért ilyen), teljesen elhalok érzelmileg és lelkileg tőle, a fotózás viszont számomra nyújt "élvezetet".

2009. aug. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!