Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő szűz aszcendenssel...

Oroszlán nő szűz aszcendenssel. Milyen így a kettő?

Figyelt kérdés

nap az oroszlánban

hold a bakban(ha ezek is segítenek)


Normális válaszokat ha lehet!

Köszönöm


2011. nov. 23. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Te hiszel az ilyenben?

[normális válasz, mármint normális kérdés]

2011. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ugyanez vagyok, amit most felsoroltál - oroszlán csillagjegy, szűz aszcendens és bak holdjegy - mintha én tettem volna fel ezt a kérdést. Komolyan mesélhetnék magamról :)


Azt mondhatom így először, hogy nem könnyű a bak, sem a szűz miatt, mivel az oroszlán erős, tüzes karaktert takar, viszont a földies, gyengébb szűz visszafogja, ezért nem tud érvényesülni, ráadásul a szintén földies jellegű bak kiegyensúlyozatlanná is teszi. Szerintem a bak holdjegybe beleszületni igazi kihívás. Főleg, azért mert a bak eleve nem érzi magát jól a holdban. A bak hold jegyűek önbizalom hiányosak, mert érzelmileg visszahúzóak, nehezen nyílnak meg a társaságban, távolságtartóak. Én például ettől szenvedek a legjobban, egyszerűen képtelen vagyok társaságban aktív lenni, nagyon érdekelnek az emberek, de mégis valamiért képtelen vagyok megnyílni mások előtt. Képes vagyok rá, csak nem 5 perc alatt, napok kellenek hozzá, hogy kitudjanak ismerni. Általában olyanokkal jövök ki, akik türelmesek és megértőek. Nehéz ilyen 'jó' embereket találni, ezért is érzem magam jobban, ha egyedül vagyok egy 'könyv' társaságában, mint valaki mással beszélgetni.

A szűz aszcendens lelassítja az oroszlán napot. Szereti a dolgokat részletesen átgondolni, emiatt lassan reagál a külső ingerekre, ráadásul emiatt még bizonytalannak is tűnik. Mivel alapos elemző, sokat szorong, amolyan feszengős típus. Precíz, rendszerető, családcentrikus, olyan semleges, mivel mindenben meglátja egyszerre a jót és a rosszat, jó kritikus.


A sok negatív jellemzés után, hogy mi az egészben a legjobb? A nap oroszlán. Az oroszlánt a két földi jegy megerősíti, nagyon nagy belső ereje van, ezért képes minden problémán túl lendülni, de ehhez sokat kell a sorstól,és a saját hibáiból tanulni ahhoz, hogy képes legyen a problémáin átlendülni.


Remélem kielégítő választ tudtam adni. Összességében azt mondhatom, hogy nagyon sok megpróbáltatás éri a jegy szülöttjét, de köszönhetően az oroszlán napnak képes megoldani a gondjait. Sok sok kitartás kell hozzá, ami megvan benne :)

2011. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is oroszlán nő vagyok szűz aszcendenssel,nekem a hold a rákban van.Vajon ez mennyivel különbözik a tietektől,kedves 2. válaszoló?
2011. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!