Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Segitene valaki kiszámolni az...

Segitene valaki kiszámolni az aszcendensemet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem csak érdeklődni a horoszkóp iránt, s különböző netes oldalakon megpróbáltam kiszámolni, de minden oldalon mást dobott ki, holott ugyanazokat az adatokat adtam meg. Aki ért hozzá, és van egy kis ideje, kérem segitsen.

Privát üzenetben elküldöm majd az adataimat.


2011. nov. 29. 10:22
 1/4 bánomisén ***** válasza:

[link]


Ez jó, kipróbáltam, nekem legalábbis a saját aszcendensemet dobta ki.

2011. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megnéztem,itt az oldalon rák, a másikon oroszlán aszc. ír ki.

1968.07. 18. 3ó 30 ózd

Azt tudja valaki,mi a rejtett aszcendens?

2011. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aszcendensed rák, rejtett aszc. szintén rák. A rejtett aszc. kiszámításához egy táblázatot kell készíteni. Ebben a bolygókat elemi és minőségi szempontból soroljuk be. Elemi szempontból: tűz, föld, levegő, víz. Minőségi szempontból: kardinális, fix, változó. Pld. a Napod, Merkúrod, Marsod, Aszc. a rákban van amely kardinális víz, Szaturnusz a kosban, kardinális tűz, stb. A táblázatba beírjuk a bolygókat,azután pontozunk. A Nap, Hold, Merkúr, aszc. 2 pont, a többi bolygó 1 pontot kap. Képletedben a kardinális és a víz jegyek emelkednek ki 8,8, ponttal. Kardinális víz a rák, tehát a rejtett aszcendensed rák.
2011. dec. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Akkor 3x -os Rák vagyok.

Megnéznéd a férjemét is,ha megkérlek szépen?

1967.07.02. 6óra 34 Ózd.

Az aszcendens ,és a rejtett aszcendens a mérvadóbb a napjegynél a jellemző tulajdonságok szempontjából?

2011. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!