Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell kiszámolni, h ki...

Hogyan kell kiszámolni, h ki milyen csillagjegy típisú?

Figyelt kérdés
"A Nap június 22-tõl július 22-ig vonul végig a Rák jelében. Ebbõl adódik az a félreértés, hogy azt az embert tartják Rák típusúnak, akinek a születésnapja ebbe az idõszakba esik. Pedig ez csak azt jelenti, hogy az ekkor született embernek a Rák jelében áll a Napja, de ettõl még nem válik Rák típusúvá."
2011. márc. 10. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ez engem is érdekelne.
2011. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az asztrológiát a számolásokat akkor érted meg, ha tanulod, de legalább 4 évig. Az nem egyszer egy. Na és az se mindegy, hogy abban az évben, mikorra esett a tavaszi napéj-egyenlőség. Mert ha március 21 esett, az végig megy egész éveben a nyári , őszi és téli napfordulón. És még sok minden beletartozik számolásba
2011. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha. Értem és köszönöm!XD
2011. márc. 12. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az is, hogy hány órakor perckor hol született az illető, mert az határozza meg azt is, hogy mi az ascendense. Az ascendens az ÉN Pl. az én ascendensem Skorpió. Úgy ismernek meg, mint skorpió egyéniséget, pedig a Napjegyem Vízöntő. Nem a Vízöntő típus fog megjelenni a viselkedésemben, hanem a Skorpió.Na még az is ott van, hogy nem mindegy melyik bolygó melyik jegyben házban jelenik meg. Pl. ha valaki Rák Napjegyű de a bolygójának zöme az Oroszlánban jelenik meg. Bizony sok Oroszlán megnyilvánulása lesz és nem Rák
2011. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

". És még sok minden beletartozik számolásba"

Pl univerzumból érkező energiák. Köztudott tény, hogy pl a jupiter energiái a nőkre nagy hatásal vannak, sokkal határiozatlanabbak. A kos férfiak a mars energiáitól például több fehérjét kívánnak, míg az ikreknek a vénusz energiáitól hasmenése lesz.

Puszta tanulással megtanulható bármelyik ezoterikus szabadegyetemen, ahol csak a tandíj számít. Még magolnod sem kell, csak titkolnod, mert különben nagyon hülyének néz a környezeted...

2011. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

látom nem sokan értenek hozzá. Aki azt írta, hogy csak az számít, hogy befizesd, az téved, mert vizsgázni kell belőle.

A kérdésre válaszolva!!!!!!!!! Ha a tavaszi napéjegyenlőség március 21,vagy 22, vagy 23-ra esik, akkor egész év úgy megy le. Ha 23-ra esik, akkor a Kos március 23-tól kezdődik, tart április 22-ig a Bika április 23-tól május 22-ig stb.

2011. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire Rák típus, az akkor lehet megállapítani, ha vagy ugyan az az scendense,mondjuk 1982 július 15-én reggel 5 órakor akkor dupla Rák. De ha más például 12 órakkor, akkor a Mérleg jeleg fog dominálni, és nem a Rák, mert Mérleg az ascendense
2011. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!