Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő és Vizöntő férfi...

Kissmylips kérdése:

Ikrek nő és Vizöntő férfi kapcsolatról szeretnék megtudni dolgokat hogy hogy jönnek ki mennyire szenvedélyes kapcsolat lehet és a többi?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon jól összeillenek, én tudok mondani tapasztalatot is nővérem és a férje ikrek nő vízöntő férfi és jól megvannak egy éve házasodtak össze.
2010. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szenvedély mértéke az öröklött jellemen,és a szerelem mértékén múlik náluk.Ha ez a kettő szerencsésen együtt áll,és eléri a megfelelő fokot,akkor jól kijönnek.Kapcsolatuk kihűléséhez az érzelmek alábbhagyása,és a nemi vágy csökkenése vezethet.Az ikrek és a vízöntő szerencsés párosítás.
2010. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. szept. 22. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ikrek nő vagyok vízöntő a férjem.10 éve vagyunk együtt.

Nála jobb embert el sem tudnék képzelni, nagyon sokat csillapodtam mellette.Nyugodtabb lettem.

Isteni vele élni, de 1 dolog van ami necces és dolgozunk rajta, az a szenvedély.Bennem megvan, de ő nem egy szenvedélyes típus és az idő haladtával egyre kevésbé.Ez nekem rettentően hiányzik, de tőle akarom megkapni nem mástól.Ezt megbeszéltük és próbál ő is tenni valamit,de ezt azt hiszem már el kell fogadnom.Tulajdonképpen ő mindig ilyen volt csak ugye az elején rózsaszín köd stb..

Szóval a tűzre vigyázni kell, mert nagyon jó lakótárs lesz belőle a végén.

Ez csak saját példa, nem szeretnék senkit megbántani.

2010. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez hasznos információ!

Hát igen bár rám nem jellemző az ikrek jegyből az hogy hűtlen vagyok,a többi igen és megkérdezhetem hogy Te mivel foglalkozol? Csak emrt az ikrek ismeröseim 90%a a médiában vagy a kommunikációval kapcsolatos területen helyezkedtek el.

2010. szept. 29. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindig emberekkel dolgoztam, nagyon szeretek beszélgetni, sőt be sem áll a szám.

Mostanában viszont fordult valami, mert annyira szeretnék valahol egyedül dolgozni.Emberekkel foglalkozni, de kollégák nélkül.

Kollégáim mindig rám szálltak eddig mindenhol, és komolyan mondom nem tudom miért.Abszolút nem vagyok bunkó, faragatlan vagy ilyesmi.És mindig csak a nők ezt hozzá kell tennem.

Valószínűleg ezért szeretnék változtatni.

2010. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!