Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan tudhatnám meg biztosan,...

Honnan tudhatnám meg biztosan, h. Január 20. -a bak vagy vízöntő horoszkóp?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki pénteken fogok szülni de nenm tudom akkor mi lesz a horoszkópja a kisfiamnak. Egyik helyen vízöntőnek írják másik helyen baknak.
2012. jan. 18. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
na ez mondjuk engem is érdekelne
2012. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én beírtam a google-ba azt hogy horoszkóp

[link]

ezen az oldalon ha ráviszed az egeret a figurákra akkor kiírja a dátumot

19-e még bak, 20-a már vízöntő!

2012. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
teljesen mindegy
2012. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Neked mindegy de nekem nem.

Köszönöm a linket de nem lettem okosabb. A legtöbb helyen egyébként baknak írják inkább.

2012. jan. 18. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
szülni fogsz, és ilyen hülyeségeken gondolkodsz? miben változtatja meg a gyerek életét hogy melyik lesz?
2012. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
ha annyira zavar, tartsd bent szombat-vasárnap környékéig:D
2012. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az időpontból, de úgysem ez alapján dől el. Én is 20-án születtem, és a jellemzőim alapján totálisan bak vagyok.

Amúgy meg tök mindegy... amúgy a bak nehéz eset, a gyerek jobban járna, ha vízöntő lenne. :)

Persze nem kell nagyon komolyan venni ezt a horoszkópot.

Inkább a szülésre koncentrálj, meg arra, hogy lelkileg egészséges gyereket, kamaszt, felnőttet nevelj. És ez a nevelésen múlik, nincs eleve elrendelve születéskor, és nincs megírva a csillagokban.

Ha zárkózott lesz, nem azért lesz, mert bak, hanem azért, mert gátlásokat neveltél bele.

2012. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Miért baj az ha valaki megkérdezi mi a gyerekem horoszkópja akkor meg tudom mondani. Vagy ha nagyobb lesz és szeretné tudni akkor nem állok és nézek mint a moziban hanem normális választ tudok adni rá. Azt hittem itt olyan emberek vannak akik tudnak válaszolni a kérdésemre,nem pedig okoskodnak meg "viccelődnek". Sz@rok én is a horoszkópra meg a jellemzésekre de alapvető dolog,h. Az ember tudja a sajátját meg a családjáét. Különben meg igen, szülès előtt ezzel foglalkozom mert már kérdezték és rájöttem,h. basszus nem is tudom de gáz. Pénteken császárom lesz, nem tudom már bent tartani mert már a múlt héten meg kellett volna születnie. És ne oktass kis mert van már egy 3 éves gyerekem ezért tudom mi vár rám és emiatt már ilyenekre is van időm. És ő meg pont vízöntő ezért is érdekelt volna,h.

a tesója is az lesz-e.

Akinek nem inge nem vegye magára, szerintem mindenki tudja kinek szántam.

2012. jan. 18. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Németh Ági vagyok,asztrológus. Ha 2012. január 20-án 17 óra után Budapesten születik a kisfiad,akkor már a Vízöntő jegyét viseli. Ez attól függ, hogy a Nap melyik napon, annak melyik órájában lép egyik jegyből a másikba. Most láthatod,ha 2012. január 20-án 17m óra előtt születne a kisfiad,akkor még a Bak jegyében járt a Nap, 17 óra után átlépett a Vízöntő jegyébe. Ez a csillagidőtől is függ, mert a pl. 1952. január 20-án született volna, akkor még Bak lenne. A csillagidő számítása eléggé bonyolult, így ezt ezen a fórumon nem tudom elmagyarázni. Viszont, ha már megszületett a kisfiad, szívesen elkészítem a horoszkópját,természetesen csak ha szeretnéd. Az elérhetőségeimet az interneten megtalálod. Sok boldogságot kívánok a kisbabához.

2012. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 medvepacsirta válasza:
47%
Nos attól függ hány órakor születik.. a nap egy része bak, később pedig már vízöntő a 20-a:))
2016. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!