Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő és Vízöntő férfi?

Oroszlán nő és Vízöntő férfi?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyenekben, de azért érdekelne :) Csak kíváncsiságból, h mennyire igaz ránk a csillagjegyünk :) és annak párosítása.

19/L, 21/F


2012. jan. 16. 20:31
 1/7 anonim válasza:
Masodik felesegem volt vizonto ... en meg oroszlan ... sok evtizede elvaltunk mar :)
2012. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Elvileg jó párosítás, nagyon különböznek de pont ezért vonzzák egymást. Mi is így vagyunk, hasonló korral. :)
2012. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mi nem sokban különbözünk, rengeteg közös vonásunk van, van persze olyan is, ami különböző, de az eddig elenyésző.
2012. jan. 16. 21:27
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
Ha csak egy kicsit is foglalkoztat, akkor tökmindeg
2012. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
48%
Még egyszer: Ha egy kicsit is foglalkoztat, akkor tökmindegy, mit mondunk, de egyébként nem ettől függ. Sőt, egy egetverő állatság az egész.
2012. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ez nagyban függ az aszcendenstől is, és annak mértékétől, hogy melyik jegye tulajdonságait viseli magán a másik..én vízönző lány vagyok, a pasim meg oroszlán, de ha nem mérleg lenne az aszcendense, akkor lehet úgy jártam volna vele, mint az előző oroszlánnal, aki teljesen elhidegült, és nem törődött velem, majd szakítás után 3 évvel rájött, hogy mégis én voltam a megfelelő, de akkor már kosarat kapott :D sokmindentől függ ez..
2012. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
@6: A "csillagjegy"-től pont nem függ. De sokmástól igen.
2012. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!