Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van aki hisz aban a kozmikus...

Van aki hisz aban a kozmikus erobeb amikor megismersz valakit s tudod hogy ot neked szantak? Amikore akar hogy probalod elfelejteni meginkabb magahoz rant, s tudod neked o kell.

Figyelt kérdés
Amikor megismertem ezt a pasit tudtam hogy mi egyutt leszuk. Eltelt 4 ev es meg mindig halalosan szeretem. A tavolsag nem engedi meg hogy egyutt legyunk. Osszel hozza kozeli varosba koltozom es szerintem ez sem veletlen. Hisz valaki abban hogy ket ember megtalalhatja azt akit neki teremtettek?
2012. jan. 19. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha le írnád ékezetes betűk használatával, akkor megköszönnénk. Lehet hogy bennem még túlságosan él a magyarság.
2012. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En ismerem az ekezetlen betüket is, mivel nekem sem ekezetes a billentyüm, es a szitut is, sajnos. :(

Nekem is van egy ilyen az eletemben, akit meg csak nem is ismertem meg sosem. Es hiaba, mivel a sejtjeink bizonyos idöközönkent pusztulnak-megujulnak, azaz azota (több evtizede) mar teljesen mas emberek lettünk mind2-en, erdekes dolgok törtennek, a sors valahogy közelebb sodor minket. Latom az arcan, hogy ö sem erti. Mar az is erdekes önmagaban, hogy öt is erdekel(het)i az ezoteria, ha utoljara felcsapta a Titok c könyvet, amikor meglatott (mintha attol vana valaszt, miert?). Evtizedekig semmi, majd megtudtam: mindketten magyaro.on kivül, de ugyanabba az orszagba tevekenykedtünk eddig, söt (!) csak 2 falu volt köztünk... mit mondjak meg? Csaladunk van, igy nem hiszem, hogy barmit tudatosam akarna... ha igen, akkor miert nem jelzi?

Szerintem a sors csak a lehetöseget adja, hogy dolgunk van-e egymassal, a többi rajtunk mulik, mert mind2nknek szabad akarata van.

2012. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sima
2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megtörtént velem is, egy éve, azóta vagyunk együtt az urammal. előtte nem hittem benne, de amikor megláttam(azelőtt elvileg sosem találkoztunk), már ismerős volt valahonnan... mintha láttam volna már. de nem..:D

van ilyen. :)

2012. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!