Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A föld a víz a tűz vagy a...

A föld a víz a tűz vagy a levegő jegyűekből van több ember?

Figyelt kérdés
Kicsit fura és lehet értelmetlen, de hátha valaki tud rá választ :D
2012. jan. 22. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

és melyik csillagjegyből van a legtöbb?

szerintem kb egyforma

2012. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
végülis igen :D
2012. jan. 22. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
hát, világ szinten nem tudom, de én a KSH( központo statisztikai hivatal)-tól kérnék némi segítséget, hogy a hazai viszonyokat megtudjam :D
2012. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az se rossz xD
2012. jan. 24. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem a föld és a levegőből.


A vizet elnyeli a föld, elpárologtatja a tűz és ugyanígy de lassabban a levegő.

A tűzet eloltja a nagy levegő, de főleg a víz, sőt egy kis föld a tűzre, és kész a poroltás.

A levegő jól elvan a földben, kibugyborékol a vízből, és a tűz sem tudja elfogyasztani.

A föld max nedves lesz a víztől, kicsit perzselt a tűztől, odébb fújja a levegő, de egyben marad.


Egyértelmű, hogy a levegő és a föld a legéletképesebb.

2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Valahol azt olvastam, a Vízöntőkből van a legkevesebb.. Ezt már vagy 10 éve olvastam egy lánymagazin aktuális horoszkópelemzésében, szóval lehet kamu, de valamiért megmaradt az infó, talán azért, hogy veled megosszam x év múlva :D

Érdekes kérdés, de szerintem nincs kiemelkedő eredmény vagy különbség a jegyek között. (főleg hosszú távon)


Az előttem válaszoló gondolatmenete nagyon tetszik! ;)

Levegő és Föld.. :D

2012. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy érkeznek érdekes ill. építő válaszok; nagyon közönöm :)
2012. jan. 25. 02:33
 8/10 A kérdező kommentje:
# 6: Szinte 100%-os amit írtál, mondjuk a föld volt előbb talán az összes többi közül kozmikus téren is nézve igen.
2012. jan. 25. 02:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én azt vettem észre, hogy a rokonsági körömben rengeteg a Szűz jegyű. De ezt a statisztikát nem terjeszteném ki a teljes univerzumra xD

De ha vki megszámolta, szólhat nekem is.

2012. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És mik a meglátások, mik a közös bennük? xD

Amúgy faterom is az xD

2012. febr. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!