Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy kell meghódítani egy...

Hogy kell meghódítani egy Nyilas férfit? Egyáltalán meg lehet hódítani?

Figyelt kérdés

Mielőtt még valami másra gondolnátok,csak a horoszkóp szerinti nyilasra gondolok!


Van egy ilyen fiú,akibe belé szerettem,és rajta is azt látom,hogy érez irántam valamit,szemezget velem,puszit is szokott adni,szóval kedvel:),de azt nem tudom elérni,hogy párkapcsolatot létesítsek vele, hogy lehet meghódítani egy nyilas férfit? Bizonyos helyeken azt hallottam,hogy könnyen el lehet csábítani,de azt nagyon nehéz elérni,hogy elköteleződjön? Valaki tipp? Hogy lehet belőle párkapcsolat? Esetleg tapasztalat?


Aki nem hisz benne,vagy nem érdekli a horoszkóp,kíméljen! köszönöm!


L/20


2012. jan. 30. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Úgy, ahogy a többit. Az ilyen hókuszpókuszokba nem érdemes belemélyedni, mert KAMU az egész.
2012. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Inkább tedd ezt fel az ezotéria rovatban... Sajnos nem tudom a választ, megguglizni meg te is megtudod.
2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Úgy, ahogy egy vízöntőt, csak 2x annyi kelkáposzta kell hozzá, viszont elég csak az egyik oldalát kékre festeni a tehénnek.
2012. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 pqpqpq válasza:
23%

Sziven kell talalni

Udv:Kupidon

2012. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Minden bizonnyal ezt csak azon az éjszakán teheted meg amikor a szíriusz jegyében álló a Hold fényében visszatükröződő pocsolyában egy Audi halad el előtted és te nem ehetsz aznap disznóhúst, kell találkoznod vele különben nem jön össze.

Ajjjj hagyjatok már a horoszkópos hülyeségekkel. Pontosan úgy ahogy egy másik többi ugyanolyan férfit.

2012. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla,egyszerűen hiszek benne és kész! A férfiak közül engem a nyilas nyűgöz le legjobban,humorérzékével,talpraesettségével,lendületességével,és szociális érzékenységével. Igazán szerető társ lehetne,csak olyan nehezen adja magát.:/
2012. jan. 30. 15:16
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem nehéz elérni, hogy elköteleződjön. Legtöbb nyilasjegyű azon van, hogy elköteleződjön. Csak éppen nem hülyék, hogy bárkivel tegyék ezt. Hiszen számukra az elköteleződés végleges, ugyanis nagyon tudnak szeretni, és ha szeretnek, azt véglegesnek tekintik, és ahhoz hogy végleges legyen, a másik fél részéről is kell hasonló aktivitás a törődés terén. Ez azonban ritka, mert elszaporodtak az érdekemberek. A nyilas pedig nem fog olyan emberhez kötődni, aki nem szereti.


Kellő intelligencia, érzelem, és az adott nyilasnak tetsző külső kell. Nem pedig csábítás, hódítás és trükközés.

2012. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
almát teszel a fejedre ,csak ellenőrizd hogy jól nyilaz-e
2012. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7-es válaszoló tökéletes, nagyon jól megfogalmazta :)

Nyilas férfit te ne hódíts meg. Hagyd, h ő tegye és a szabad akaratából. Finoman célozgass és adj neki egyértelmű jeleket. Ha sikerült, akkor viszont ne akard magadhoz láncolni. Ne hívogasd, ne irogass rá folyton. A szabadsága mindennél többet ér neki, és ahol azt érzi, h ezt nem adják meg neki, onnan menekül.

Sok sikert hozzá! Neked mi a csillagjegyed?

2012. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát mindenkinek!


Skorpió vagyok,és igen,ezzel mindent el is mondtam,nehéz eset, teljesen igaz rám minden amolyan vérbeli skorpió vagyok, épp ezért van nagyon nehéz dolgom a nyilassal

szinte meghódíhatatlan.


előző pasim halak volt,őt sokkal könnyebben szereztem meg.


a Nyilas vonz a kihívással amit elém állít,hogy ott van mellettem,de mégis olyan távol vagyunk egymástól:/

szabad teret hagyok neki,sőt nem is nagyon keresem,mindig hagyom,hogy akkor jöjjön oda hozzám,ha Ő is akarja,nagyon nehéz ezt tennem,de ugye akkor jól csinálom?

2012. febr. 4. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!