Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet hódítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet hódítani az exbarátnőmet?

Figyelt kérdés
körülbelül 5 hónapot voltunk együtt, minden rendben volt, egyszer sem szakítottunk vagy vesztünk össze nagyon. Pár napja bejelentette hogy az utóbbi 1-2 hónapban csak megjátszotta magát mert már nem szeret, és azért csinálta hogy hátha rendbe tudja hozni a dolgot magában, de nem sikerült, és így elmondta hogy nem bírja tovább titkolni hogy már nem szeret. Részben hibásnak érzem magam én is mert ugyérzem elhanyagoltam mostanában :( szerintetek lehetséges újra meghódítani? szoktam beszélni vele, annyit mond hogy nem szeret és már nem is fog. Ez még csak 1-2 nappal szakítás után van, változhat a véleménye?
2011. nov. 30. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni kicsit engedd el ne keresd, majd magától fog keresni, ha akar. ha nagyon nyomulsz azzal csak elijeszted inkább várj.
2011. nov. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is ilyesmire gondoltam, most talán hagyom egy kicsit és pl hátha hiányzok egy kicsit neki, de jelenleg néha felhív telefonon hogy hogy vagyok vagy ír neten. Az baj ha beszélgetek vele hétköznapi dolgokról?
2011. nov. 30. 01:55
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem ha őt nem zavarja hogy barátkoztok, akkor baj nem lehet belőle. ha látja hogy felfogtad amit mondott és tiszteletben tartod látni fogja h rendes vagy és előjöhetnek az érzések belőle újra. volt már ilyen. sok sikert:)
2011. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
No kontakt. De zéró. Ha most telefonon hívogatjátok egymást az önbecsülésednek sem tesz jót, plusz szépen lecseng benne ez a dolog,te meg majd hoppon maradsz a reményeiddel.
2011. nov. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ennyire az elején dúlnia kellene a lámúrnak,uh szerintem itt alap probléma van.

szerintem nem dugtad meg rendesen,akkor van ez ennyire hamar.

bizonyítsd azzal,hogy jól megfarkalod.

ha benne van a dugásban és rendesen oda is teszed magad,akkor lehet még esély.

csak ne picsogj,meg ne könyörögj neki,ha már látod,hogy tényleg ennyi.

2011. nov. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma összevesztünk neten utánna váratlanul felhívott hogy rossz napja van és kicsit felfujta a dolgokat, meg hogy unatkozik és csinálhatnánk valamit délután. Szerintetek mi legyen? esetleg valami békülős programra ötlet?
2011. nov. 30. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:

dugás.

egyértelmű.

aztán elviheted moziba,vagy piázzatok.

a nők imádják a piát.

2011. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!