Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek aszcendensre milyen...

Ikrek aszcendensre milyen tulajdonságok jellemzőek, úgy hogy a jupiter a kosban áll? (nő)

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 17:05
 1/3 Five Star ***** válasza:

Aha, ez azt jelenti, hogy az I. ház az Ikrekben kezdődik... de azt nem tudjuk, hogy a Jupiter hol, egyáltalán hol van a Kos... X, XI. ház? Mi köze a Kosnak az Ikrekhez? Mi köze az aszcendensnek a Koshoz? Az Ikrek uralkodó bolygója a Merkúr, nem a Jupiter...


Elég furcsa ez a kérdés. Olyan, mintha megkérdeznéd, hogy milyen hosszú a kínai nagy fal, de úgy, hogy az Eiffel-torony magasság 322 m.


Nem értem, bocsi :D

2012. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jóóó valóban kacifántosan kérdeztem meg:D ....


azt hogy melyik házban van, nem tudom mármint nem értek hozzá!!

itt néztem:)

[link]

és itt hozta ki hogy melyik bolygó melyik jegyben áll a képletemben..hogy mennyire pontos ez a fene tudja:)

2012. febr. 14. 01:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt elárulnád, hogy melyik hónap melyik napján születtél, akkor picit többet tudhatnánk segíteni neked.


szeretettel:

Németh Ágnes

asztrológus

2012. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!