Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak jegyében született lányok,...

Bak jegyében született lányok, jellemzőek rátok a következő tulajdonságok? (szerelemben gondoltam)

Figyelt kérdés

-szenved saját akaratos döntéseitől hogy lehagyta partnereit, vagy nem engedte közel magához azt, aki tetszett neki

- Bak nő meglehetősen bizalmatlan és ezért több idő kell ahhoz, hogy feloldódjon a másik iránt

-önmagához is szigorú, gyakran magasra teszi a mércét

-


2011. nov. 17. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy így olvasom, van benne valami....

17/L

2011. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

rám csak az, hogy több idő kell hogy feloldódjak, a többi nem


23/L

2011. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ez, így, sorban...

25/N

2011. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kösui a válaszokat:)
2011. nov. 17. 21:30
 5/15 Tom Benko ***** válasza:
És ez még bárki másra is jellemző lehetne, és bak lányokra meg nem.
2011. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a 2. igen,a többi nem igazán.
2011. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen.
2011. nov. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én erre csak annyit tudok írni, hogy anyósom bika, huszonévesen elvált és azóta se volt senkije, mert fél egy újabb csalódástól. Önmagához mindenben szigorú, sose tetszik neki az, amit csinál (ez lehet munka, vagy főzés a családra, teljesen mindegy). Az önbizalma a béka feneke alatt van. De ő csak egy bak a sok közül, remélem van másmilyen is.
2011. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bleed ***** válasza:
hát én két bakcsajt is ismertem az egyik az barátnőm volt... a bakok azokba benne van az uralkodó jellem de hajlamosak viszont a depresszióra meg önbizalom hiányosak általában és ezt a uralkodni vágyást és az önbizalom hiányos dolgot valahogy nem tudják egyensulyba rakni
2011. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tom Benko ***** válasza:
0%
bleed: Gratulálok, sikerült egy igaz asztrológiai állítást tenni: "...uralkodó jellem, de ... önbizalom hiányos...". Nos, ennyire megbízható a horoszkóp...
2011. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!