Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán vagyok, skorpió...

Oroszlán vagyok, skorpió aszcendenssel. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ki tudnátok ezt fejteni nekem? Milyen vagyok ez alapján?
2012. febr. 14. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Öhm. 172cm magas, barna hajú lány, aki mindjárt lepontoz engem. Ugye, hogy eltaláltam?
2012. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Mit jelent? Semmit. Hogy milyen vagy azt csak te tudod, ezt nem horoszkóp dönti el.
2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy július 23. és augusztus 23. között van a szülinapod.
2012. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És hol vagy helyileg? Mert akkor küldök gyorsan egy oroszlánbefogót aki ért a skorpiókhoz is. Mielőtt kárt tennél bárkiben...
2012. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oroszlán az hatalom vágyó, szeret uralkodni, ritkán nagyképü. Ha lány vagy nem uralkodhatsz , mert az nap szerep. De oroszlánnak 3 szintje van , és abbol 1 et mindig él az ember, vagy lejjeb csuszik vagy feljebb... Ez mindig változik...

Skorpio ascendensed ha tényleg az ,akkor érdekel a spirituális dolgok , vagyis lenne hozzá tehetséged. Skorpiok legalsóbb szintje a se x se x , se x, sex....

Ám a skorpio sokat elmélkedik a halállal kapcsolatos dolgokkal. Ha téged nagyon kihoznak a sodrodbol, akkor te halálosan megmarod :) Szóval te kerülsz feljebbb az adott helyzetben....bár egy Bak al szemben nem biztos, mert őt nehéz kihozni a sodrábol, és olyankor mindent falat felöklel :)


Ám hol nézted ,hogy skorpio ascendensed van? Asztrologus mondta?

Mert ha neten nézted az nem jo, hülyeség.

Tudnod kell a pontos születési időpontot, és akkor énis megtudom mondani, ehez név, születési hely is kell.

Van egy 50 ezres progim ,amivel nézem, mivel foglalkozni akarok asztrologiával.


Kicsit össze szedetlen volt amit írtam. Ám itt ilyen kérdéseket kiraksz, sajnos lehurrognak, kinevetnek,. Csak azért járnak ide,hogy nevessenek.

2012. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, nekem is csinálhatnál egy ilyet :)))
2012. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!