Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Álom és jóslat? Bekövetkezhet?...

Álom és jóslat? Bekövetkezhet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Megjósoltak nekem vmit 2éve hogy 5éven belül bekövetkezik mert "megvan írva"nem tudom már milyen szóval mondták ezt,és ma éjjel megálmodtam.Vajon bekövetkezik?Valakinek hasonló?
2012. febr. 19. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A jósok .látók ,úgy próbálnak Hatásos jóslást végezni, hogy Beléd beszélik , elültetik a tudatalattidban az információt és előbb utóbb saját magadnak bevonzod. Ez nem kamu , egyszerű pszichológia. Ha negatív a dolog ,amit jósolt egyszerűen ne foglalkozz vele és hidd el nem fog történni semmi... Ha viszont pozitív nyugodtan tartsd észben és előbb utóbb bevonzod az életedbe..
2012. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is jósoltak már sok hülyeséget és csakis az vált valóra , amivel foglalkoztam ,aminek energia erőteret adtam..
2012. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A jósokban, és a cigány asszony kristály gömbbel elmehet a........ Viszont voltam már tisztán látónál, na az durva hogy soha nem találkoztam vele és olyan dolgokat kipakolt nekem, amit még a saját anyukám sem tud rólam. Ott elgondolkodtam. A szkeptikusok úgy sem fogják elhinni és itt is csak be leszek támadva, de nem érdekel, az ő bajuk. :)

Az előzőnek meg annyi hogy, bele beszélted magadba és megtörtént? Hallottál a "Titok című" filmről/könyvről? Vonzás törvénye... Te irányítod a gondolataidat, és amire k*rvára rákoncentrálsz az bekövetkezik... Csak a pozitív gondolatok 100x erősebbek és előbb beteljesülnek, mint a negatívak. Ha van egy kis időd nézz utána. :)

2012. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kétségbe eset ember,vagy gyenge akaratu fordul jóshoz,amit ök alapból tudnak,és ki is használnak.

Az történik az életeddel amit te akarsz,de ha befolyással vannak rád a jóslatok,akkor akaratlanul is el követed azt hogy nekik legyen igazuk.

2012. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 11:23 - A tiktkot 3 éve láttam 2 éve , a titok titkát, Idén pedig Brian Tracy-t hallgatok. Jártas vagyok e témában ,csak soxor szeretek egyszerűen fogalmazni ,így legalább mindenki számára érthető. :)
2012. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közelebb jutsz a válaszhoz ha olvcasod Müller Péter GONDVISELÉS c.-ű könyvét.
2012. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:16 Bocsi. Csak szerintem működik és szeretném ha mindenki megértené :)
2012. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csatrad ***** válasza:

Ha álmodsz az nem jó, mert nem alszol rendesen és valszeg valami kehe van az életedben ami zargatja az agyad.

A jóslatok azért következnek be, mert valószínűek. Nagy az esély rá, hogy bekövetkezik.

Amúgy minden meg van írva, bár mások fizikának hívják, de "köztudott" megfogalmazása nincs annak, amivel ezt az "írást" el lehet "olvasni". S ennek hiányában a jósok módszereit sem lehet kétségbe vonni, csak szimplán kételkedni bennük.

2012. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

Több,mint 30 évemet elöre megálmodtam,mármint jelentősebb eseményeit. Ellenségemnek se kivánok olyan álmot Ha tetszik olvasd: www.osys.hu/biromiklos

Más módon is megtalálhatod: a googleba nevem után írd ezt a szót Áldás.

Soha nem jósoltattam. "a múltamat tudom,a jövőmre nem vagyok kiváncsi" Ha rossz lesz,minek reszketni tőle előre. Ha jó lesz örülök neki majd akkor. Akkor már biztos.

2012. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!