Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt jóslás szakértő? Be...

Van itt jóslás szakértő? Be következik a jóslat vagy megakadályozhatom?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben hiszek a cigány kártyának.Tegnap azt mondta hogy az élet társam szerelmes lessz másba..Órákig sirtam persze 100szor ugyan azt adta ki.A párom nem hisz benne.A gép elé vonszoltam és ugyan azt adta neki is.Azt mondta nem kockáztatna minket.(lányunkat).Reménykedjek hogy nem teljesedik be a jóslat?
2011. nov. 17. 08:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A jóslások mind hazudnak! Ha hiszel benne,akkor tönkre teszed az életeteket!
2011. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Gratulalok! Tudodd szanalmas neha azt latni, hogy nagyon sok ember Istent elveti, abban nem hisz, de mar egy karton lapocskaban vakon hisz, sot mint a te esetedben is, kepes orakat sirni, holott egy sima papirrol van szo. VAn egy tarsad, gyermeked, talan nem kellene igy tudatlanul elned, hanem elni kellene a lehetoseggel amit kaptal, egy eletet, es tanulj meg elni! Tudnodd kell, hogy amikor a parod erzelmei megvaltoznak, azt nem egy karton lap fogja eldonteni, hanem a sajat erzelmei, aminek oka is lesz.

Erezz egyutt most a paroddal! Van egy asszony, akit szeret es egy kislanya, de naponta azt tapasztalja, hogy nem viszonozzak azt a szeretetet, s nem gondoskodnak rola, mivel a kartyakkal van elfoglalva, s ha olyat mutat a lapocska, akkor a feleseg siro gorcsot kap, s ahelyett, hogy a csaladjaval foglalkozna, szenvedteti onmagat, de mar a parjat is, kozben a gyermeket elhanyagolja. TEhat ha igy folytatod, elkepzelheto, hogy a joslat valora vallik, de nem azert mert a lap ezt mondta, hanem azert, mert a parodnak szeretetre van szuksege, s igy masnal fogja keresni azt, amit otthon nem kap meg pl.

2011. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Én jósnő vagyok....:D Megjósolom hogy most kapsz egy üzenetet tőlem....és hallgass az előttem lévő kommentelőre és legyen már eszed....!!!:)
2011. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Antimod ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy megijedsz, de hogy a párodnak is leszögezed, hogy ez fog történni, és szegénynek ott kell mentegetőznie... ez kóros. Kérlek ne vedd ilyen komolyan, mert pont ez lesz az, ami szétveri a kapcsolatotokat.
2011. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exfeleségemnek azt mondta valami jósnő, hogy nem én vagyok a lelki társa, és el is váltunk rá fél évre. Azóta (10éve) keresi a lelki társát, egyre kétségebesetebben. Mindennap mond a férjednek, hogy te tudod, hogy ő a rohadt szemétje meg fog csalni, őrjöng kicsit, zsarold, kínozd, és mutogasd bizonyítékként a kártyát. Garantáltan valóra váltod a jóslatot, és akkor elégedetten hátradőlhetsz.
2011. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jól írja az utolsó.A jóslások azért válnak be mert te magad teszel róla hogy beváljon.Ha annyira hiszel benne,akkor be is fogod magadnak beszélni az egészet,ezzel azt éred el,hogy a dolgok nem úgy fognak alakulni ahogy normálisan alakulnának..Beleavatkozol a sorsodba..

Ha állandóan a párod orra alá teszed a jóslatot,ha állandóan kémkedsz utána,ha megérzi,hogy egy idétlen jóslás miatt nem bízol benne,még megcsalni sem kell téged hogy elhagyjon..Akkor bizony meg is érdemled ha elhagynak...

2011. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdezö neked komoly agyi bajaid vannak ha ezt ennyire komolyan veszed... Én már otthagytalak volna ha ezt csinálnád.
2011. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én meg angyalkártyát játszottam reggel, és egymás után 4-szer, 5-ször kiadta, hogy a párom átver, hazudik, vagy megcsal. Most akkor szakítsak?


Ugye érzed már a kérdésed abszurditását? Nyugodj meg, és koncentrálj a jelenre, mert az VAN. A többivel meg ne foglalkozz. Főleg ne ilyen butaságokkal.

2011. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el azon, milyen a kapcsolatotok. Van e oka a párodnak másfelé kacsingatni? Ha egy pasi jól érzi magát egy kapcsolatban, nem keres mást
2011. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
A kártya a legvalószínűbb jövőt mutatja. A sorsot nem lehet elkerülni, de befolyásolni igen kb. 30%-ban a tudattal, cselekedetünkkel. A kártya sosem hazudik, de ahhoz megfelelő ember kezében kell, hogy legyen.
2011. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!