Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák aszcendens nőre mi jellemző?

Rák aszcendens nőre mi jellemző?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
érzékeny, romantikus, hisztis
2012. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
ez a legtöbb nőre jellemző :)
2012. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát igen, ez nagyon jellemző:)))meg a lobbanékonyság
2012. márc. 4. 23:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben behízeleg, és fárasztó néha a hülyesége, de egyszer merd megbántani, vagy nem elviselni tőle, és többet az életben nem áll veled szóba, kb ez!


A rákok baromi nehezen kiengesztelhetőek!

2012. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
érzékenyek, naívak, döntésképtelenek, sértődősek, jőszívűek, visszafogottak, fontos számára a család. sztem ennyi
2012. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

igen, csak ha vki megfog és megszeretem(viszonylag hamar

) ahhoz nagyon ragaszkodok, és ha megbánt akkor nem az van hogy nehezen lehet kiengesztelni hanem, indulatos leszek, és érzelmeimmel leterhelem, viszont a másik oldalam meg tényleg laza, ikrek, mert az alap csillagjegyem az, és könnyen igérek, és kicsit megbizhatatlan is vagyok, szóval még nem habarodok bele valakibe, addig iker vagyok, ha igen, akkor nagyon érzékeny rák,aki nehezen felejt

2012. márc. 5. 01:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Kulcs szó: érzés, érzelem

Őszintén kötődik az otthonhoz és családhoz, hazaszerető, anyás és álmodozó. Habár csendes, szorgalmas, és alkalmazkodó, nagyon fontos neki, hogy mások mit gondolnak róla. Szereti, ha másoknak szüksége van rá, őszintén gondoskodik szeretteiről, és át tudja hidalni saját szégyenlős természetét. Szeret főzni, és másokat szórakoztatni, valamint szenvedélyesen gyűjt mindent. Ha szükséges, fondorlatos is tud lenni saját céljainak megvalósításáért, de ez a cél az emocionális biztonsága elérése. Szüksége van egy csendes nyugodt helyre, ahova visszavonulhat, mivel nagyon erősen reagál a környezet hatásaira.

Nagyon népszerű a társaságban. Remek szórakoztató, szellemes, kedves, humoros. Ön az, akivel mindig történik valami. Általában a jókedv és az életöröm jellemző Önre, de sűrűn kerül hangulati hullámvölgybe, olykor komolyabb ok nélkül is. Depressziója azonban hamar oldódik, és ismét vidáman csillog, nevet. Otthon és családszerető. Általában nem tudja az életét elképzelni gyermek nélkül, a család gyermekeit is dajkálja. Otthonát afféle kellemes fészeknek rendezi be, sok meghitt aprósággal, kedves kacattal, semmiséggel. Gyakran tart lakásában apróbb állatot. Szívesen vásárol foto albumot, és örökíti meg, teszi el a számára kedves fényképeket. Sokat mereng a múlt eseményein, kevésbé érdeklődik a jövő iránt. Ugyanakkor a jelenben kitűnően érvényesül, mert modora megnyerú, kedves, szolgálatkész, derűs, szertreméltó.

Élénk felfogású, minden területen képes kiválót alkotni. Szeret a maga ura lenni, beosztotként meglehetősen önfejű, nehezen kezelhetú.

Szentimentális, szívesen ír verseket, novellákat. Fantáziája igen élénk, beszédmodora, íráskészsége kiváló. Általában a művészetek közel állnak Önhöz.

Kissé hajlamos a hipochondriára. Ezért nem tanácsos betegségekről beszélgetni vele. De nem tanácsos hosszú távú külszolgálatra sem mennie, mert igen erős honvágya miatt egy idő után boldogtalanná válhat.

Nagy fokú belső bizonytalansággal rendelkezik, ezért, ha partnere erősebb karakter, hamar a befolyása alá kerülhet, s egy idő után hozzá hasonlóan beszél, cselekszik.

Kiváló diplomata, remekül ért a vita élének tompításához.


bővebben a nemethagi.com oldalon, vagy triamos@digikabel.hu e-mail címen.

2012. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényegeket leírták már előttem, még egy érdekességet tennék hozzá egy nem jó tulajdonságot, de mint tudjuk minden jegy kétoldalú vagyis mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai.


A ráknak arra kell figyelnie, hogy ha megbántják valamivel tanuljon meg megbocsájtani. Ez nagyon nehéz neki. Ráadásul nagyon nagyon hajlamos és képes lelkileg erősen terrorizálni a másik felet. A rák nem fizikálisan vagy pusztán verbálisan hanem az érzelmek területén támad. Rendkívül ügyesen.


Kérlek ne vedd ezt készpénznek, leírhattam volna egy sor pozitív tulajdonságot is azért nem tettem mert már megtették. Amúgy én szeretem a rák jegyet, és kiválóan kijövök a rákokkal, talán közrejátszik hogy a deszcendensem az.

2012. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül még sok mindent lehetne írni. Pl. Ha Oroszlán jegyben született, akkor anyagias. Ha Szűz jegyben, akkor mindenkit irányítani akar. Ha Mérleg jegyben, akkor a családban ő a békebíró. Ha Skorpió, akkor nagyon fontos számára a szerelem és a gyerek. Vég nélkül lehetne folytatni
2012. ápr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tökéletesen igaz hogy nagyon nehezen tudok megbocsájtani, nem is családi körben, mert ha összevitázunk, akkor is nekem fontosabb a szeretet, minthogy valami dolog miatt háborúzzak itthon miközben szeretnek , és gondoskodnak rólam.

Viszont baráti körben, vagy párkapcsolatban ez nagyon jellemző, illetve az 'érzelmek területén támad, lelkileg erősen terrorizálja a másik felet' ez is igaz

köszönöm a válaszokat!!

2012. máj. 7. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!