Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfi és mérleg nő...

Mérleg férfi és mérleg nő mennyire illik egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mérlegelniük kell.
2012. márc. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem tudom, és tényleg nem kötekedésképpen, puszta kíváncsiság:rengeteg ilyen kérdés van, hogy ha itt hozzáértők vagy hozzá nem értők azt mondják, hogy nem illik össze a két adott jegy,akkor a kérdező szakít a párjával???
2012. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem szakít. Csak a kérdező kíváncsi egy olyan ember véleményére, aki járatos ilyen dolgokban. Szerintem nagyon érdekes, ha 2 azonos horoszkópú ember talál egymásra, csak még sehol sem találtam infót ezzel kapcsolatosan. Ezért kérdeztem. És előre is köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 23. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az asztrológiai szinasztria a horoszkópok összevetésének technikáját jelenti, ezen belül a párkapcsolat vizsgálata az egyik aspektus.

Amikor szinasztriát végzünk, tulajdonképpen két horoszkópot egymásra helyezünk, de úgy, hogy az egyik "kívül", egy nagyobb körön, a másik pedig "belül" legyen. Ezek alapján állapítható meg, hogy a két személy bolygói milyen kapcsolatban állnak egymással.

Meg kell érteni, hogy az asztrológia nem annyi, hogy milyen jegyben született valaki, mert az csupán a Nap helyzetét jelenti, de meg kell határozni a Merkúr, a Vénusz, a Mars, stb. helyzetét is, és vizsgálni kell, hogy ezek milyen fényszögben állnak egymással (ha állnak). Tehát önmagában az, hogy ugyanabban a jegyben születtetek, nem sokat jelent.

Annyi elmondható, hogy a Mérlegek jó kapcsolatteremtők, megtalálják a hangot másokkal, inkább kerülik, mint felvállalják a konfliktusokat, de azért van igazságérzetük is jócskán. Ezek általánosságok, és ezért ezt nem csak lehet, de kell is tovább árnyalni a többi bolygó vizsgálatával.

2012. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ.
2012. márc. 31. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!