Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő, Ikrek férfi....

Mérleg nő, Ikrek férfi. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Együtt fogják minden reggel bújni az aznapi bulvár horoszkóp rovatát és el is hiszik, amit olvasnak.
2012. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyesmiben, de a volt szerelmemnél ugyanez volt a helyzet.
2012. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy sündisznó és tarajos gőte jegyű jobban összeillik.
2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Ha erre alapozod felejtsd el... Sőt mindenféle párkapcsolatot felejts el. Vagy keress egy másik hülyét, aki hisz ebben, és a sámán szerint összeilletek, akkor talán működhet.
2012. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökéletes... Az "ikerpár" egyik tagját helyezd a mérleg egyik karjába (értsd... tenyerébe) a másikat pedig a másikba és máris sínen vagytok, mint József Attila.
2012. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Férfi szemmel inkább a bármilyen férfi és az iker nők a nyerő, de igazából így is úgy is családban marad.
2012. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 niki100 válasza:

Keress rá a neten. Minden féle variáció fent van. Az ikrek nagyon kedvesek és irányíthatóak.

a mérleg és az ikrek is kicsaponkodóak(egyéni vélemény)

A természeteteket egyik horoszkóp se változtatja meg.

Ha szeretitek egymást akkor sok sikert hozzá!

2012. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hehe! Én ugyan nem hiszek a horoszkópokban, de azt olvastam, hogy ez egy jó párosítás. A valóság: én ikrek férfi vagyok, az exnőm mérleg. Kilenc évig gyűrtük egymást, és bizony nem volt mindig harmonikus a kapcsolatunk. Aztán a vége szakítás lett. Szóval fölösleges ez alapján párt választani. szerintem...
2012. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ikreknél pont jó kezekben van a mérleg, mert az ikrek sokszor kitudja húzni a mérleget a szarból, mert az ikrek részben talpra esettebb, mint a mérleg.
2022. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mérleg nő nagyon jól tudja manipulálni az ikrek férfit.
2022. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!