Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány - halak fiú?!...

Skorpió lány - halak fiú?! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem ez alapján szeretnék dönteni, és a negatív válaszok sem tántorítanának el. Csak kíváncsi vagyok! Tapasztalatokra, kinek jött be, kinek nem ez a kombináció? Előre is köszönöm a "normális" válaszokat...

2012. ápr. 1. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
4éve tökéletesen működik,egyetlen vita nem volt még köztünk.:)
2012. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia,nekem 4 évig tartott mind a kettövel,de se veled se nelküled volt.folyamatos veszekedések.
2012. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint ugy értem h két párkapcsim volt halakkal!
2012. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Hát elég lagymatag kapcsolat. ugyan hosszútávon is jól kijönnek,de hiányzik az izgalom, a tűz...
2012. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A harmadik hozzászóló véleményével értek egyet, nekünk emiatt sem tartott sokáig. Nekem egy kicsit "bólogató János" halakkal sikerült összefutnom. Azt viszont nagyon értékeltem benne, hogy bármiről tudtunk beszélgetni tabuk nélkül.
2012. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!