Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy Rákhoz milyen...

Szerintetek egy Rákhoz milyen csillagjegyű lány illik? 22/f Ha lehet indokoljatok is.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan csillagjegy alapján akarsz magadnak párt választani?
2012. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,csak kíváncsi vagyok! Eddig 1 skorpió lánnyal voltam együtt kicsit több mint 4 évig,de sokat veszekedtünk a makacssága miatt...
2012. ápr. 10. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
A menyasszonyom csillagjegye bak. Ötletem sincs összeillünk-e ezek alapján, viszont két éve szinte teljesen harmonikus a kapcsolatunk.
2012. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most kilátásban van 2 Bak csaj,de valahogy nem vagyunk 1 hullámhosszon :) Ezt csak olvastam eddig,hogy nem könnyű esetek,de kezdem érteni miért írják ezt. De az is megeshet sőt valószínű,hogy rossz csajjal kezdtem :)
2012. ápr. 10. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ikrekhez mit szólsz?
2012. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 La6i válasza:
A harmonet.hu -n van egy olyan opcio, ahol be jelölöd a saját csillag jegyed, a nemed, majd a párod csillagjegyét. Ez nem egy josoló program, hanem körül írja minden csillagjegy személyiségét. Meg van írva minden kapcsolatra 2 csillagjegy közt, mennyire illenek össze, mire kell figyelni.
2012. ápr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az összehasonlítás egész jó! Köszönöm
2012. ápr. 13. 21:28
 8/8 anonim válasza:
A rákkal nehéz kijönni, túl hisztérikus. De a mérleg tolerálja, és megadja neki a szeretetet, ami neki kell. Bár sok a vita.
2012. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!