Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek napjegy Rák aszcendens?

Ikrek napjegy Rák aszcendens?

Figyelt kérdés
22L
2012. ápr. 20. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny főnökösködő, a legrosszabb.
2012. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 iww. válasza:
előttem lévő emberke mit értette azon hogy 22L? én Rák vagyok Júniusi a ráktérítő leghosszab napján születtem a nyár napján.:) avagy a nyár kezdete napján.:DD imdáom hogy ilyen szép napon születtem.:) nade térjünk vissza 22L? mitjelent :) megjegyezném (igen érzékeny vagyok,hirtelen haragú,átgondolatlan..stb) a rákok kiszámíthatatlanok.:)) de vele eggyütt kellemesen megértőek.:D
2012. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korom nememet irtam:)


Ezek ram is jellemzoek

lobbanekony vagyok erzekeny erzelmes szabadsag vagyam nagy es nagy a mozgasigenyem is de...nem beszelek sokat nem vagyok pletykas..mint az ikrekre irjak tobb a rak vonas:)

2012. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát minden mégse illhet Rád abból a sok-sok általánosságból, amivel az azstrológia megörvendeztet bennünket... Azt meg főleg el ne hidd amit az egyes ír, hogy Te volnál a "legrosszabb"... na itt vannak a bajok, amikor asztrológiára alpozva (amelyről bizonyított, hogy nulla hatásossága van) embereket ítélünk meg.
2012. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!