Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha az adott csillagjegy első...

Ha az adott csillagjegy első napján születtem de az aszcendensem az előző csillagjegy akkor valojában az előző csillagjegy a horoszkopom is?

Figyelt kérdés

erre gondoltam:

dec 23.-án születtem(bak) de az aszcendensem nyilas,akkor igzából a horoszkopom a nyilas?



2012. ápr. 19. 22:36
 1/7 Shanokk ***** válasza:

nem.


A horoszkópod bak, az aszcendesed pedig nyilas.

Ebben mi a bonyolult?


Hülye vagy-e???

2012. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Five Star ***** válasza:

Bak a Nap-jegyed, az aszcendensed pedig Nyilas.

Érdekes kombináció :)

2012. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shanokk ***** válasza:

igaz.

A vonat-jegyed meg 90%-os

2012. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ez mit jelent pontosan?
2012. ápr. 20. 21:37
 5/7 Five Star ***** válasza:
ennél pontosabban nem lehet leírni, mint ahogy az előbb leírtam!
2012. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem de én azt olvastam hogy az aszcendens határozza meg t.között a személyiségedet, de én teljesen olyannak érzem magam mint amiket a csillagjegyemmel kapcsolatban irnak
2012. ápr. 21. 00:11
 7/7 Five Star ***** válasza:

A Nap állása azt jelzi, hogy tudatos szinten hogyan viselkedünk, belső erő, energia.

Az aszcendens az az egot, "ÉN"-t, életstratégiákat, felvett szerepeket, ösztönöket mutatja meg.

A Hold-jegy szintén fontos, az érzelmeket, tudatalattit, tehetségeket, mélyen rejtőző dolgokat jelzi.


Hogy eközül a három közül ki melyiket "használja" leginkább, az személytől függ. A férfiaknál gyakran a Nap-jegy dominánsabb, a nőknél a Hold, de nem mindig. Van, aki nem nagyon használja egyiket sem, hanem az aszcendensét. Ez nagyon embertől különböző. Szóval ez hülyeség, hogy csak az aszcendens vagy a Nap vagy a Hold számítana, együtt fontos a három!

2012. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!