Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aug.8-án születtem, oroszlán...

Aug.8-án születtem, oroszlán jegyben. Mi az aszcendensem, és a holdjegyem, és ezek hogy működnek? (én csak a klasszkus horoszkópot ismerem. ) ja és 98-as vagyok, van még egyéb amit erről tudni lehet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez először is tudni kéne, percre pontosan mikor és hol születtél.
2012. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Van e egyéb amit erről tudni lehet? EGY NAGY BAROMSÁG AZ EGÉSZ! aszcendes meg holdjegy..beszarás...csoda, hogy a világ tele van marhákkal? Ilyen dolgokra alapozzák az életüket, meg a döntéseiket, aztán csodálkoznak ha elbaxodik minden...
2012. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt pontosan, gyorsan megtudhatod, ráadásul ingyé' van! Érdemes rászánni öt-tíz percet, kapsz egy szöveges értékelést is. Remélem örülni fogsz az eredménynek! :D

2012. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Kedves 2.! Nem akarok erre se életet, se döntést alapozni, se SEMMIT, egyszerűen kíváncsi vagyok.
2012. ápr. 22. 12:40
 5/8 Five Star ***** válasza:
Ha mondasz egy pontos születési dátumot (év, hónap, nap, óra:perc), megmondom neked...
2012. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a kíváncsiságodat nem tudjuk kielégíteni, mert ahhoz, hogy az ascendensedet megmondjuk, feltétlen szükséges a születési óra perc, de még az is, hogy hol születtél
2012. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én ezt a linket megnéztem, kipróbáltam poénból, és PONT az ellenkezőjét adta ki!!! xD ezé nem kell hinni neki
2012. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod már, hogy mi az ascendensed? Remélem megtaláltad a linket, hogy hol lehet megnézni.
2012. máj. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!