Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a skorpió lány, oroszlá...

Milyen a skorpió lány, oroszlán férfi viszonya?

Figyelt kérdés
Nem hiszek ilyen izékben, de azért furcsa, hogy eddig mindig oroszlánokat fogtam ki "plátói szerelmemnek". Nem is jöttünk össze, de láttam rajtuk, hogy ők is akarnák (és ezt biztosan tudom), de nem mertek beszélgetni velem, mintha félnének/zavarban lennének tőlem. Épp ezért nem is alakult ki jó kapcsolat köztünk, pedig vonzódtunk egymáshoz.

2012. ápr. 3. 12:40
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj én még nem próbáltam oroszlánnal... de ha nem harapta le a kezedet akkor próbálkozz nyugodtan tovább.. bár én az embereket javasolnám az állatok helyett...
2012. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tök jól megvagyok egy Skorpió nővel, pedig oroszlán vagyok. Mi a titok? Mindketten sz.runk arra, h mi a másik horoszkópja! :D
2012. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!