Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Iker fiú és halak lány mennyir...

Iker fiú és halak lány mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:59
 1/10 2xSü ***** válasza:

A kérdés hasonlít ahhoz, hogy mennyire illik össze egy magas, hosszú hajú szőke lány és egy alacsony rövid, barna hajú fiú.


Ha el is fogadjuk, hogy az asztrológiában van valami, akkor is a személyiségjegyeket nem pusztán a csillagjegyek határozzák meg és azok is sokféle formában nyilvánulhatnak meg.


Persze lehet találni ilyen bulvárasztrológiai összevetéseket, de ennek kb. semmi értelme.

2012. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Nem számít, az asztrológia mit mond, sokkal fontosabb milyen belső értékekkel rendelkeztek, jól kijöttök-e. De vigyázz! Mert a kapcsolat kárára mehet, ha azt olvasod, hogy a két jegy nem illik össze. Mivel feltetted a kérdést, hiszel benne, és habár azt állítod, hogy ez nem fog közétek állni, az információ tudat alatt is ellentétet gerjeszthet közöttetek. Szóval inkább a párkapcsolat kialakításán vagy megóvásán fáradozz ha ideálisnak találod külső-belső szempontból a jelöltet, és ne foglalkozz azzal, mint mondanak bizonyos ezoterikus témába sorolt tanok.
2012. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

teljesen igazatok van

csak olvastam itt hasonló kérdést és gondoltam én is megkérdezem..de tényleg igazatok van és már nem is vagyok rá kíváncsi :) köszi a válaszokat

2012. máj. 4. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért én még azt leírom(ha már nem is vagy rá kíváncsi)hogy két egyforma csillagjegyű ember között is, mekkora különbség lehet!Én pl,oroszlán vagyok, de abszolút nem jellemző rám az oroszlánokról leírtak,azonban van egy tesóm,aki szintén oroszlán,őrá totál ráillik,olyan úrhatnám,agresszív,hogy még az agár kiskutyát is úgy elverte,hogy a kiskutya összecsinálta magát félelmében!A kisgyerekeit is gúnyolja,már mint a saját gyermekeit.Ne higgy a csillagjegyek leírásában,mert nem a valós tulajdonságot adja!
2012. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jászay András ***** válasza:
Utolsónak: Az tény, hogy mindenki külön egyéniség, és az a körülmény, hogy születésekor a Nap melyik csillagjegyben állt, csak egy az egyéb jellemzők (Ascendens, többi égitest helyzete) között. Mindenesetre nem tudom, honnan vetted az Oroszlán jegyűek leírását, de ha nincsenek kifejezetten kedvezőtlen befolyások, az Oroszlán kifejezetten barátságos, nagyvonalú típus.
2012. máj. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Fiútesóm ikrek jegyű,én halak (lány),és nem igazán vagyunk meg egymás mellett :D
2012. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyit mondanék (annak a komentelőnek aki az oroszlánokról beszélt), hogy igenis illenek azok a jellemzők az abban a jegyben születettekre, ha nem a jegy elején vagy végén születtek. Én a halak közepén születtek, és minden (tényleg) igaz rám. Sőt, még a vizet is így imádom, mint a halak. :)
2012. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hazánkban nem divat a többférjűség akkor se, ha a férfiak egypetéjű ikrek.
2012. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Inkább a kettőtök személyisége a lényeg, nem a csillagjegye. Ha együtt vagytok és jól érzitek magatokat, akkor összeilletek.
2012. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nálunk forditva volt!!

Iker lány vagyok a párom halak volt..

nos nem volt jó kapcsolat hogy megmondjam mert amit az egyikünk akart a másik nem..álladoan veszekedtünk nem jöttünk ki jól egymással, meg értettük egymást meg nem is de több volt benne az hogy max barátok ..:)

2013. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!