Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió vagyok halak aszcenden...

Skorpió vagyok halak aszcendenssel és rák holdjeggyel milyen lehetek? L/18

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
18 éves lány vagy, akit érdekel az asztrológia.
2012. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérné köszönöm!!!!!
2012. máj. 12. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fagyos gondolatokkal teli, forró szerelemmel megáldott, de sok nemi problémával megáldott ember vagy.

Féltékeny, a szerelemben önző.

Néha mindenét odaadná, néha írigy.

Imádsz flörtölni, de nem tudsz eleget tenni, ha ott a tett ideje. bocsi.

2012. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért másokat kérdezel arról milyen vagy!? :) Inkább szánnál magadra egy kis időt úgy, hogy befelé figyelsz, magadra...

Mellesleg én is skorpió vagyok halak aszcendenssel...csak fiúban. :) De pont emiatt ajánlom inkább az önismeretnek egy másik módját, mert hiába mondják el neked asztrológusok a frankót, rá fogsz jönni, hogy semmit nem érnek. Csak addig futni fogsz vagy ezer kört. Hidd el...lefutottam. :)

Mindettől függetlenül értem, hogy miért tetted fel a kérdést és azt is páran miért reagálnak ilyen hevesen. :)

2012. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyik évben születtél. Az sem, hogy hány fokon kezdődik a Halak ascendens. Látni kell az egész horoszkópot , hogy ne bulvárlap szinten mondjon valaki butaságot
2012. máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel mindhárom jegy víz, szerintem nálad az érzelmek nagyon meghatározóak. Függhet tőlük a hangulatod,döntéseid kimenetele. Álmodozó lehetsz, ugyanakkor kitartó és erős jellem, fontos lehet a család számodra. Nem is mered a középutat, mindent vagy semmit elven gondolkodhatsz. Kb ennyi de ezt te úgyis jobban tudod:D

22/F (halak)

2012. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz magadba, és rá fogsz jönni.
2012. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy milyen vagy kívül vagy belül érdekel? Nagyon sokan úgy gondolják, tudják, hogy milyenek. Pedig nem így van. Van egy fizikai megjelenés. Sovány , vagy magas, te inkább hízásra hajlamos, kerek mindenhol, de milyen vagy belül? nos ezt még te se tudhatod. Az mindig akkor derül ki, ha váratlan helyzetek adódnak. Amikor ösztönből cselekszel. Az vagy az igazi. Van aki megijed, hogy mekkora indulatok képes szunnyadni benne. Vagy mennyire sebezhető. Felveszünk egy nevelési, viselkedési álarcot, de belül egészen mások vagyunk. Szerepszemélyiségek megjelennek. De ebből a szerepből néha kiesünk. Összezavarodunk. Így próbáld meg meghatározni, hogy milyen is vagy. Bár szerintem ez lehetetlen
2012. jún. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!