Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyű férfinél mik a...

A szűz jegyű férfinél mik a jelei annak, ha tetszik neki egy nő?

Figyelt kérdés
vegyük ugye figyelembe, hogy elég intellektuális jegy a szűz és inkább fejben dől el nála minden, ezt már tudom. mivel visszahúzódó típus ő inkább tesztelgeti az embert és utána dönt, de inkább az eszével, nem a szívével, honnan látom ha már nyerő vagyok a szemében?

2012. máj. 22. 21:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezzel a kommenteddel sokat segítettél... ha lehet akkor normális válaszokat kérnék a továbbiakban, előre is köszönöm!
2012. máj. 22. 21:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Azok, mint a Bak, Bika, Kos, Mérleg stb. jegyű férfiaknál. Mint minden férfinál.
2012. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
70%
Én szűz jegyű vagyok, azt kell hogy mondjam nem látszik rajtam. Nem mutatom ki, kivéve ha kapok valami jelet a lánytól. Esetleg annyi, hogy ha valaki tetszik, akkor gyakran keresem a tekintetét, társaságát. Ha valaki tetszik nekem, akkor addig várok míg meg nem tudom, hogy esetleg kölcsönös a vonzalom, de nem erőszakolom ki belőle. Ha úgy érzem van, akkor FB/MSN beszélgetéssel nyitok általában... 19/F
2012. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
El akarja veszíteni a SZŰZességét! :)
2012. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%

Szűz csillagjegyű férjem van, van szerencsém 12éve ismerni, a normálisan válaszoló szűz jegyű srác jól leírta, nem kezdeményez, biztosra megy, nem egy nagy udvarló, nem a szavak embere, ha érzi hogy tetszel neki, hamarabb kezdeményez. Sőt megkockáztatom, az a csillagjegy, ahol a nőnek kell kezdeményeznie, mondjuk egy közös program összehozását minimum, akkor talán felbátorodik.Őt általában megszerzik, nem ő szerez meg,


itt egy az én páromra pl illő leírás a szüzekről:


SZŰZ

A Szűz csendes és zárkózott, de mindig mindent az irányítása alatt akar tartani.

Ha egy Szűz férfival szeretnénk összekötni életünket, akkor mindenekelőtt tudnunk kell róla, hogy kiválasztottunk rendszerint a vele szögesen ellentétes partner iránt érez vonzalmat. Ahhoz tehát, hogy meghódítsuk, tüzesnek, érzékinek kell lennünk. Érzéseinknek ösztönösen szabad utat kell adnunk, fokozott képzelőerőről, könnyedségről kell bizonyságot tennünk, valósággal habzsolnunk kell az életet. Ha ily módon sikerül kellőképpen felkeltenünk az érdeklődését irántunk, akkor ne kis - és egyáltalán nem kellemetlen - meglepetéssel vesszük majd észre, hogy a racionális, józan Szűz lassan-lassan gyökeresen megváltozik, maga is lazává, közvetlenné, sőt, játékossá válik. Ennek az a magyarázata, hogy segítségünkkel felszabadult benne az eddig visszafojtott, elnyomott Gyermek - így, nagy kezdőbetűvel.

Jegyezzük meg: a Szűz férfi a szerelem tekintetében sokkal inkább zsákmány, mint vadász. Így mindenképpen nekünk kell megtennünk az első lépéseket, és továbbra is nekünk kell irányítanunk a kapcsolatot - ő majd vidáman, bohókásan ugrándozva követ bennünket. Legyünk azonban nagyon óvatosak a kezdeményezésnél. Ha túlságosan rámenősek leszünk, akkor könnyen elriasztjuk, és űzött vadként olyan jól elrejtőzik előlünk, hogy soha többé nem találunk rá. Kezdetben érjük be az intellektuális kapcsolattal, járjunk együtt színházba, moziba, hangversenyekre, kiállításokra. Olvassunk közös könyveket, folytassunk vele elmélyült vitákat róluk. Fektessünk nagy hangsúlyt a részletekre - az elemző típusú Szűz férfi valóságos tudora a részletkérdéseknek -, méltányoljuk kiváló megfigyelőképességét, véleményét. Vigyázzunk rá, hogy mindig mértéktartóan öltözködjünk, lehetőleg klasszikus vonalvezetésű ruhákat viseljünk, és semmiképpen se sminkeljük túl magunkat - az óvatos és fejlett kritikai szellemmel rendelkező Szűzben ez visszatetszést válthat ki. De hasonlóképpen viszolyog az elhanyagolt, rendezetlen frizurától, a kócos hajtól is.

A randevúkon igyekezzünk mindig pontosan megjelenni: az idejét is zsugorian beosztó Szűz férfinál a pontosság meghatározó erény. Bár taktikai meggondolásból a legtöbb esetben éppen a Szűzzel ellentétesen kell viselkednünk, egy dologban ne térjünk el szokásától: bánjunk csínján a pénzzel mi is, ne legyünk túlzottan költekezők, pazarlók. Arra is ügyeljünk, hogy otthonunk mindig tiszta, rendezett, takaros legyen. Rendszeretetünkre akár külön is felhívhatjuk a figyelmét - ez jó pontnak számít nála. Igaz, akkurátussága sokszor zavaró is, hiszen megköveteli, hogy a házában minden apró dolognak meglegyen a maga pontos helye.

Tény az is, hogy a Szűz férfi meglehetősen otthonülő, főleg esténként nem könnyű elcipelni valahova. Zavarja a zaj, a tömeg, nem szereti a meglepő helyzeteket - legyenek azok még oly kellemesek is. Kedveli viszont a gyermekeket, minden bizonnyal igen jó apa lesz. Emellett rendszerint érti az ínyencmesterség csínját-bínját, remek ételeket készít.

Ami igen fontos: soha ne tegyük féltékennyé! Törekedjünk arra, hogy érzelmi tekintetben messzemenően biztonságban érezze magát mellettünk. Ha ugyanis úgy érzi, hogy vetélytársa támadt, akkor a Szűz férfi szép csendben, harag, veszekedés, jelenetek nélkül - ám mélységesen csalódottan, megbántottan - visszavonul.

Érdeklődjünk folyamatosan az egészsége iránt, partnerünk ugyanis hajlamos a hipochondriára. Úgy gondoskodjunk azonban róla, hogy közben ne hitessük el vele képzelt betegségét. Ehhez igen finom, óvatos meggyőző munkára lesz szükségünk, úgy kell ugyanis „kigyógyítanunk”, hogy mindeközben nem is kételkedhetünk előtte a betegségében. Soha ne nevessünk apró elégedetlenségein, bosszúságain, kezeljük megértően azokat, és ne utasítsuk vissza gorombán bíráló megjegyzéseit se. Túlságosan fejlett kritikai érzékéért ne rójuk meg soha sem a nyilvánosság előtt, inkább diszkréten, diplomatikusan próbáljuk meg visszafogni ilyenfajta megnyilvánulásait.

Tudnunk kell azt is, hogy a Szűz férfi őszinte, becsületes, aki képes biztonságos, kellemes, meghitt otthont teremteni számunkra. Lehet, hogy a szenvedélyesség hiányozni fog ebből az otthonból, a békénket, nyugalmunkat és - miért ne? - a boldogságunkat azonban megtalálhatjuk benne.

2012. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a szűz férfi (és a nő is) nyílt, őszinte ilyen esetben. ugyan visszahúzódó, de nem taktikázik, nem játszmázik, ha tetszel neki, nézni fog, nyíltan v lopva, de akkor is látod majd rajta. keresi a közelséged, az alkalmat, h beszélgessen veled, olyan egyszerűen, ahogy csak lehet (nem talál ki szitukat, és nem arcoskodik). hagyd, h próbálja megtenni első lépéseit, akkor is ha sután csinálja, ha te "megelőzöd", elriaszthatod. a világ legtermészetesebb emberével van dolgod, ne csodát várj, hanem légy figyelmes :-)
2012. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

(előző vok)

5-ös, nagyon teszik ez a bemásolt elemzés. férjemnek csak aszcendense szűz, de rá is illik rendesen.

több szűz jegyű pasim is volt már, elég jól ismerem a típust. de érdekes, esetemben mindegyik kezdeményezett - a maga"suta" módján. én érzékeny és figyelmes típus vagyok, így rögtön levágtam a dörgést - lehet, h más lányok esetében ez még semminek számít.

2012. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
5ös vagyok, nekem 2 szűzhöz volt szerencsém, nagyon ki kellett mutatnom hogy tetszenek, mire vették a bátorságot, utána már nem volt gond:-)
2012. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Az Én párom szűz. emlékszem mikor találkoztunk nem láttam nála hidegebb és racionálisabb lényt. Kimérten beszélt és figyelt minden apró gesztikulációs mozdulatomra.A szűz alapból is egy nagyon analitikus jegy. Ami annyit tesz hogy megőrül ha nem tud kielemezni valamit. Ezt a tulajdonságát rajtad is alkalmazza akárhányszor beszéltek. Igen először az agyával szeret. De ha tudja hogy jó vagy neki Próba idős leszel amig ki nem alakul a dolog kémiai része, avagy a szerelem vagy az erős vonzalom.

Hogy hogy csavard az ujjad köré? Légy önmagad légy kedves és őszinte. És semmiképpen ne és sose próbáld átverni.

Tudod mint mondtad nem látszik rajta hogy tetszel neki. Az sem fog látszani,hogy szenved. pedig ha átverik akkor nagyon tud szenvedni.

2012. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Folyton keresik a tekinteted:D
2016. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!