Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha egy fiúnak tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedik a fiú? Légyszi normális válaszokat.! Köszi.! :))
2011. okt. 16. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bokol stb de majd rájössz



Reklám:

2011. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
áll a fsza mint a cövek
2011. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Feltűnően figyeli a csajt, szemez vele, látszik rajta hogy próbál közeledni,idegesebb a csaj közelében, dicsérgeti a csajt ha van rá lehetőség, egy rossz szava sincs a csajhoz, írogat neki stb.
2011. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

nem csaj bazzeg, hanem lány

a csaj cigány szó mi pedig magyarok vagyunk!

2011. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 life is beautiful ***** válasza:
92%

szemezik a csajjal..ha a csaj megszólítja zavarba jön, lassan próbál közeledni feléje

ez voltam én :D


am ezek teljesen alapdolgok. csak megérzed:)

2011. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy közömbösnek tetteti magát pedig közben lehet épp megőrül érted! Abban az esetben neked kell lépni.
2011. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
az hogy lájkolja!
2011. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 specialsound ***** válasza:
100%
Feszült lesz a közelében!
2011. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szemezni szoktam, keresem a tekintetét. Ez az első, a másik meg, hogy nem tudok olyan laza lenni a közelében, mint haverjaimmal, fosok, hogy nem felelek meg a lánynak, ezért inkább elkussolok és bambán szorongok egy helyben.
2011. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 asdface ***** válasza:
88%

Próbál sokat lenni a közelében,ez biztos.

Az viszont kor és személy függő, hogy kicsit "befeszül" a lány közelében vagy sem.

Ha fiatalok vagytok, akkor valószínű befeszül, de egy rossz szót nem hallasz felőle.Ha jobban ismered, akkor azt is észre veszed, hogy máshogy beszél veled, mint bárki mással.

Felveszi a te stílusod.

2011. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!