Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy mérleg aszcendens hogyan...

Egy mérleg aszcendens hogyan alakítja a nyilas napjegyet?

Figyelt kérdés
Tehát egy "nagyon nyilas" tulajdonságai közül mi az, ami őrá már nem jellemző rá?

2012. máj. 27. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Megingatja, mivel egy merleg ingadozik. :DDD

Viccet felreteve: a Merlegre gyakran irjak, hogy ingatag, hatarozatlan. Az ascendensröl azt olvastam, hogy meghatarozobb, mint a napjegy, ez az elsödleges.

A csillagjegyek hatasa pedig mindenkinel mas es mas, igy sztem teljesen egyenien alakitja. Emiatt minden ember egy egyeniseg.


ps: egy ora-perces horoszkopban elvileg 2-3 oran keresztül nem valtoztatja helyzetet a bolygo, tehat ugyanabban a hazban van ennyi ideig. Eszerint az ezen idöszakban születettek gondolkodasa, jelleme ugyanolyan lenne? Nem, ez megsincs igy. Sztem azert, mert ez "csak" egy hatas, arra, amit magunkkal hozunk...

2012. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
talán a mérleg aszcendensű nyilas barátságosabb, nyitottabb az emberek felé, megértőbb (legalábbis látszólag). elvenni a nyilasból? ahogy az előttem szóló is írja, a határozottságot, talán. a céltudatosságot, kitartást. ez utóbbiak a mérleg gyengéi.
2012. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!