Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kisfiam nyilas, oroszlán...

Kisfiam nyilas, oroszlán aszcendenssel. Mire számíthatok, mennyira lesz "nehéz" gyerek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 12:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kb 250 kg lesz. plussz minusz 20 kiló
2012. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Nem számíthatsz semmire, mert ez egy játék.

A játékot pedig komolyan kell játszani.

2012. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

7-es válaszoló: te jól vagy??? :-)


majdnem minden nevelés kérdése, kivéve a temperamentum. az veleszületett. öröklődik is, a csillagjegyek is meghatározzák. szerintem a kérdés releváns és jogos.


amennyire én tudom, a nyilas nagyon nyüzsög, de irányítható, az oroszlán fordítva :-) kis szerencsével talpraesett, magabiztos, nagyon jó kommunikációs és szociális érzékkel rendelkező fiad lesz, aki ugyanakkor nem válik házi zsarnokká, mint az oroszlánok többsége, és nem is lustul el annyira. hogy milyen gyerek lesz? vszeg TÚZ!!! a nyilas rettentő kíváncsi, aktív, minden érdekli, de ha megvan, molyol vele, inkább befelé éli ki magát. az oroszlán ugyanez + még erősen kifelé forduló is. összességében: nehéz lesz, de ez remek párosítás, a későbbiekben szerencséje lesz vele.

2012. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik normálisan tudtak a kérdésre válaszolni.


Nem értem, hogy a "lehurrogók" mit keresnek egy horoszkópos kérdésekkel kapcsolatos oldalon...


Igen, tisztába vagyok vele, hogy sok minden múlik a nevelésen. 3man vagyunk testvérek, és mindhárman köszöntünk ha beléptünk illetve ha elmentünk valahova, megköszöntük ha kaptunk valamit, nem beszéltünk bele a felnőttek beszédébe és nem hisztiztünk toporzékolva a bolt közepén ha nem kaptuk meg a hőn áhított csokit. MErt így lettünk nevelve. Ez világos.

viszont mind3man más jegyben születtünk ezért alapvetően más a természetünk és már temperamentumó gyerekek voltunk.

Én rák vagyok, nyugodt, csendes, békés, 2 kockával fél napot a sarokban egyedül a legnagyobb nyugalomban eljátszó gyerek voltam.

Öcsém ikrek, aki otthon kisördög, vendégségben, idegenek között pedig kisangyal volt.

Húgom skorpió, ő meg a tipikus foglalkozzon mindenki mindig velem, és ha kell a szoba közepére beállok táncolni csak hogy engen nézzetek gyerkőc volt.


Kérdésem erre vonatkozott. Ahogy ovlastam a nyilas egy elég közlékeny, mozgékony jegy, mi a férjemmel mindketten rákok vagyunk, így - bár egy gyerkőc amúgy is - de ő méginkább felzavarja a békés életünket, amit természetesen egyáltalán nem bánunk.

Természetesen nevelve lesz ez a gyerkőc, és a legnagyobb harmóniában és szeretetben fog felnőlni, csupán érdekességből rákérdeztem, gondolván egy ilyen oldalon biztos sok "hobbi asztrológus" van, és tudnak egy-két dolgot írni róla, amin majd mosolygok egyet, esetleg melegség önti el a szívem, hogy juj, a kisfiam lehet hogy ilyen kis kitartó, beszédes, lelkes, vagy éppen ösztönzésre szoruló lehet majd a jövőben.

2012. jún. 4. 11:20
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezt azért is nehéz megmondani, mert ugye írtad, hogy az egyik tesód skorpió, enyhe "feltűnési viszketegséggel". Én is skori vagyok, de ez sosem volt rám jellemző, inkább a természetet jártam egyedül 3 éves koromtól kezdve, ha esett, ha fújt. Az aszcendensem mellesleg ikrek. Szóval, baromi összetett és egyénenként váltózó az eddigi tapasztalataim alapján.


Az egyik ismerősöm kislánya (azt hiszem, 5 éves) viszont pont nyilas + oroszlán kombó, aki irgalmatlanul cuki, erős művészi hajlam mutatkozik benne (bár melyik kiskölyök nem szeret rajzolni vagy festeni? :D), viszont kissé félénk, még azokkal szemben is, akikkel már többször találkozott. Ránézésre (és az anyukája szerint) nem egy nehéz gyerek :D

2012. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A "lehurrogók" szerintem a Te érdekedben vannak itt, hogy rávilágítsanak: mivel az asztrológiának bizonyítottan semmi köze a valósághoz, éppen ezért nem jó kitalált tulajdonságokat beleképzelni a gyerekbe.

Emberek komolyan elhiszik, hogy éppen olyan dolgok lennének (és miért épp a születés pillanatában?) hatással ránk, amik a világegyetemben a lehető legmesszebb vannak tőlünk? Vagy csak egyszerűen izgalmas dolog a "csillagok erejében" hinni...

2012. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Az asztrológia nagyon komoly tudomány.

Boszorkányok vannak!

Közérdekű bejelentést teszek!

Mellettem van néhány boszorkány, égessük meg őket.


:)

2012. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
" bizonyítottan semmi köze a valósághoz" akkor lehet kedves válaszolonak utána kéne olvasnia a dolgoknak mielött felelötlen hamis állitásokba bonyolodik. Nos kedves kérdező Gratulálok a gyerköchöz remek kis kölyök lesz és rák szülöként ugy vélem nem lesz gondotok vele, de vigyázz hogy mivel a tűz uralja titeket pedig a víz lehetnek majd akadályok, Szerintem a ti szemszögetekből nézve egy kis huncut rendbontó lesz a pici de megfelelöen lekötve a figyelmét nem lesz baj, a nyilas bölcs az oroszlán nyilt, szerintem mibdenképpen komolyan foglaljozzatok majd valamivel ami őt igazán érdekli, festeni ,táncolni , vagy ... de majd ugyis adja magát hogy mi is érdekli viszont azt szivvel lélekkel csinálja majd :) Sok sikert :)
2012. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"a tűz uralja titeket pedig a víz"

:)))))


ó, én mindig olyan jókat mulatok az ilyen (naív) beírásokon - ezért járok horoszkópos, meg ezoterikus topikokban...


Köszönöm! :)

2013. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!