Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Férfiben melyik a "legpapucsab...

Férfiben melyik a "legpapucsabb" csillagjegy?

Figyelt kérdés
Az igen drágám; Igazad van; Nézzük együtt a Rozalindát stb...
2012. jún. 2. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
semmi köze a csillagjegynek ehhez, valaki vagy papucs vagy nem
2012. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ó bammeg!!! Talán nem jó kategóriába írtam a kérdésem?? Én nem a szkeptikusokhoz szóltam. Olyantól kérdezem aki téma orientált.
2012. jún. 2. 13:23
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
bocsi de ami hülyeség az hülyeség ezen nincs mit szépíteni
2012. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
68%
a papucs csillagjegy
2012. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
nem csillagjegy függő---
2012. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
59%
Nézd meg melyik csillagjegy illik a te csillagjegyedhez és abból tudsz a legjobban papucsot csinálni :D:D
2012. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Pedig "ebben" a témában a szkeptikusak a jártasak. Nem csillagfüggő, ezt kell megérteni, és nem vagdalkozni, hogy dehogynem. Ha nem tudsz valamit, nyugodj bele, ha kijavítanak, és ne szajkózd továbbra is a butaságokat. Köszi.
2012. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg a rák, halak, szűz.De ez egyénfüggő is.De ezek között nagyobb eséllyel találsz szerintem.De például láttam oroszlánt is olyat, aki nagyon kényeztetős típus volt, nem is gondoltam volna.Én is papucsot keresek, de nem a csillagjegyét, hanem a viselkedését figyelem.
2012. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ, hogy papucs lesz-e valakiből, hogy az évnek melyik szakában született, hanem a kapcsolatában betöltött szerepétől. Ha alá-fölé rendelt viszonyban vannak, és az asszony ráerőlteti az akaratát, akkor elkerülhetetlenül papucs lesz.(Persze ez a nőnek sem jó, és egy idő után azon sopánkodik, hogy megvert engem az Isten evvel a pipogya manussal)Olyan kapcsolatban, ahol partnerként kezelik egymást a felek se a férj nem lesz papucs se az asszony nem érzi magát beosztottnak. Szerintem a házasság második évére eldőlnek az erőviszonyok.
2012. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

nem értem hogy ha valaki nem hisz a horoszkópba mi a fenét keres ebbe a témába és minek ír ide???-.-

amúgy a rák és a szűz esetleg a bak.a halak nem papucs

2012. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!